reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

dziewczyny, z okazji 5tej rocznicy ślubu (28 lipca)... zabieram męża na połówkowe dobrego specjalisty, potem może smażone sushi ( o ile "Orzeszkowa" będzie miała ochotę) Właśnie się zapisałam, jeszcze stolik zarezerwuję :)
Super[emoji6]mój też był na połówkowym i byliśmy zadowoleni[emoji7]
My 1.08 mamy 8 rocznicę ślubu -ale ten czas leci [emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny, z okazji 5tej rocznicy ślubu (28 lipca)... zabieram męża na połówkowe dobrego specjalisty, potem może smażone sushi ( o ile "Orzeszkowa" będzie miała ochotę) Właśnie się zapisałam, jeszcze stolik zarezerwuję :)

Prawie jak u mnie my wczoraj mieliśmy rocznicę i w prezencie mogliśmy popodgladac Kruszynke i termin mam też wyznaczony w dniu urodzin :) tyle szczęścia :)
 
Super pomysł [emoji846] Hmm mi lekarka zabroniła sushi a uwielbiam ! My w tym roku tez mamy 5 lat i w sumie narazie brak pomysłu bo u nas to tak wszystko na raz . 13.09 mój ma urodziny 18.09 ja mam urodziny 19.09 mamy rocznice i jeszcze 16.09 wypadło nam wesele kuzynki . Chyba w tym roku odpuszczę [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My na smazone sushi pojdziemy. Nic surowego tam nie bedzie, jak sie np do sushi wola w warszawie pojdzie i poprosi sushi smazone dla ciezarnych to zrobia je tak, zebys migla spokojnie zjesc :)

Same panny, a dzidzia wodnik :) moj maz i brat to panny i sa dobrymi ludzmi. Brat ma nawet urodziny jak ty ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My na smazone sushi pojdziemy. Nic surowego tam nie bedzie, jak sie np do sushi wola w warszawie pojdzie i poprosi sushi smazone dla ciezarnych to zrobia je tak, zebys migla spokojnie zjesc :)

Same panny, a dzidzia wodnik :) moj maz i brat to panny i sa dobrymi ludzmi. Brat ma nawet urodziny jak ty ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A nie pomylka, 19.09 to wasza rocznica :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawie jak u mnie my wczoraj mieliśmy rocznicę i w prezencie mogliśmy popodgladac Kruszynke i termin mam też wyznaczony w dniu urodzin :) tyle szczęścia :)
Super rozbierana impra u ginekologa. Niby glupota a ile szczescia... na kiedy masz termin?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My na smazone sushi pojdziemy. Nic surowego tam nie bedzie, jak sie np do sushi wola w warszawie pojdzie i poprosi sushi smazone dla ciezarnych to zrobia je tak, zebys migla spokojnie zjesc :)

Same panny, a dzidzia wodnik :) moj maz i brat to panny i sa dobrymi ludzmi. Brat ma nawet urodziny jak ty ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze ale fajnie z tym sushi u mnie nie ma takiej opcji. Pozostaje tylko bez ryby :( jednak Warszawa to Warszawa.
A panny są super-bo ja też jestem panna;)
 
Kurcze ale fajnie z tym sushi u mnie nie ma takiej opcji. Pozostaje tylko bez ryby :( jednak Warszawa to Warszawa.
A panny są super-bo ja też jestem panna;)
No w Wawie większy wybór. Jak byłam w ciąży to siostra mnie namawiała, żebym specjalnie na sushi do niej przyjechała :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry