reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To tak jak my z nasza Zojką wszędzie i powiem Ci ze nie wiem jak u was ale moja jest tak zazdrosna o mnie jak biorę dzieci na ręce ze jesteśmy w strachu co będzie jak się urodzi nasze . Nie wyobrażam sobie jej oddać ale jak tak się będzie zachowywać to chyba jakiegoś bechawiorystę wezwę. A bierze pod uwagę poród naturalny ? Nie masz wskazań do CC ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My tez bardzo baliśmy sie o reakcje naszej suni na maleństwo a okazało sie ze jak przywieźliśmy mała ze szpitala to psinka chciała ja wylizać jak szczenię :) i pilnowała ja jak swoje .
 
reklama
Wyśpij się w miarę możliwości:) i ostatnia fotka z Franiem w brzusiu:)

No niestety całą noc nie spałam. Jestem w szpitalu na patologii. Rozwarcie bez zmian 1.5 cm mało wód plodowych ale w granicach normy . I mega bolące skurcze co 5 min. które nie zapisują się na KTG bo podobno przepowiadające. Jestem wykończona a jeszcze nic się nie zaczęło.
 
U mnie od wtorku po badaniu doktorka skurcze .
Wczoraj takie słabsze co 20-30 min.
Dziś co 20min i już takie mocniejsze aż dech zapiera zaczyna się coś dziać i do tego ten czop odchodzi ale już zabarwiony krwią więc mam wrażenie że coraz bliżej. Obym dotrwała do jutra rano mój lekarz będzie na dyżurze będę spokojniejasza. Jestem lekko zestresowana ale bardziej szczęśliwa że coraz bliżej spotkania z moim synkiem [emoji173]
O to się zaczyna :)
Rodzisz SN??

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was stosuje asept na pępuszek. Czytam na necie, że działa tak samo jak octanisept a jst o wiele tańszy może macie doświadczenie?
Ja z Michałkiem nadal w szpitalu, walczymy z żoltaczką. Dziecko ideał, dzisiaj pielęgniarka powiedziała, że jakby miała miec dzidziusia to chciałaby tak bezproblemowego.... jak narazie:-D Nie wiem jakie doświadczenie mają świeże mamusie jeżeli chodzi o karmirnie piersia, ale dla mnie do tej pory to koszmar. Mój malutki korkociąg tak mi wyciumciał sutki, że miałam krwawiace ranki. Doslownie wylam z bólu a do tego ból z rany po cięciu i ból obkurczającej macicy. Jezeli ktoś mi powie, że cesarke kobiety wybierają dla wygody to ja pierwsza jestem chętna żeby nakopać mu do dupy ;). Na tą chwilę laktacja się ładnie rozkręca i sutki coraz bardziej zahartowane. A i oczywiście na nic nie mam czasu.
Moja miłość
U nas w szpitalu w pokojach był octanisept dla dzieci. Ja zamówiłam z apteki internetowej Gemini. Mają taniej niż w lokalnych aptekach. Za 50ml ok 17 zł a naprawdę na długo starcza. Ja pielęgnowalam pepuszek 2 razy dziennie po 2 psikniecia plus na potyczek do czyszczenia dookoła i pod spodem. U nas odpadl po 10 dniach :)
Co do karmienia piersią,witaj w klubie ;) na początku bolą piersi i sutki,musisz dokładnie przykładać dziecko do piersi bo jak źle zassie to jest slabo :( położne mają fajne sposoby, jeśli jeszcze nie pokazały to warto poprosić. A na bolące sutki mi polecaly posmarować swoim mlekiem a dodatkowo krem 100% lanoliny. Ja mam a-pectus.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety całą noc nie spałam. Jestem w szpitalu na patologii. Rozwarcie bez zmian 1.5 cm mało wód plodowych ale w granicach normy . I mega bolące skurcze co 5 min. które nie zapisują się na KTG bo podobno przepowiadające. Jestem wykończona a jeszcze nic się nie zaczęło.
Mi żeby rozwarcie szybciej poszło położna kazała chodzić :) lub skakać na piłce :) po ok 40 min z rozwarcia 0 miałam 3 cm :)
Choc u mnie miałam podana oxytocyne na wywołanie i poszło ekspresowo, 4.5h :)
Trzymam kciuki :) kto wie,może to dziś będzie ten najpiękniejszy dzień w Twoim życiu :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przesłodki przystojniak:)
Ja nie słyszałam o asepcie, też mam przygotowany octanisept.
Współczuję tych piersi, a korzystałaś z tym muszli do piersi na brodawki?

Z muszli nie ale z nakładek. Teraz jest dużo lepiej ale jestem nadal w szpitalu i dziecko co chwilę pod lampami. Raz karmię piersią raz odciagam. W domu będzie o niebo lepiej i mniej stresująco. Z moją pijaweczka jest tak, że dobrze zlapie za cycuszk zaś późnej lubi sobie go tak lekko zsunac i ciumciać koncoweczke auu no i ciągle go poprWiam. Najgorsze jest to, że od razu zasypia przy cycu i jest nie do ruszenia, dlTego muszę go czasami dopajac sztucznym żeby dłużej spale pod lampami
 
Z muszli nie ale z nakładek. Teraz jest dużo lepiej ale jestem nadal w szpitalu i dziecko co chwilę pod lampami. Raz karmię piersią raz odciagam. W domu będzie o niebo lepiej i mniej stresująco. Z moją pijaweczka jest tak, że dobrze zlapie za cycuszk zaś późnej lubi sobie go tak lekko zsunac i ciumciać koncoweczke auu no i ciągle go poprWiam. Najgorsze jest to, że od razu zasypia przy cycu i jest nie do ruszenia, dlTego muszę go czasami dopajac sztucznym żeby dłużej spale pod lampami
Mialam identycznie z corka...troche popila. Potem bawila sie sutkiem...zasypiala...i tez nusialam mm...
 
No niestety całą noc nie spałam. Jestem w szpitalu na patologii. Rozwarcie bez zmian 1.5 cm mało wód plodowych ale w granicach normy . I mega bolące skurcze co 5 min. które nie zapisują się na KTG bo podobno przepowiadające. Jestem wykończona a jeszcze nic się nie zaczęło.
Wiec co czujesz. Ja co prawda miałam skurcze krzyżowe to nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Żadna pozycja mi nie pomagała. Płakałam z bólu.
Dasz rade to już dziś :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety całą noc nie spałam. Jestem w szpitalu na patologii. Rozwarcie bez zmian 1.5 cm mało wód plodowych ale w granicach normy . I mega bolące skurcze co 5 min. które nie zapisują się na KTG bo podobno przepowiadające. Jestem wykończona a jeszcze nic się nie zaczęło.
Trzymam kciuki!!!# Mąż wrócił?
 
reklama
U nas w szpitalu w pokojach był octanisept dla dzieci. Ja zamówiłam z apteki internetowej Gemini. Mają taniej niż w lokalnych aptekach. Za 50ml ok 17 zł a naprawdę na długo starcza. Ja pielęgnowalam pepuszek 2 razy dziennie po 2 psikniecia plus na potyczek do czyszczenia dookoła i pod spodem. U nas odpadl po 10 dniach :)
Co do karmienia piersią,witaj w klubie ;) na początku bolą piersi i sutki,musisz dokładnie przykładać dziecko do piersi bo jak źle zassie to jest slabo :( położne mają fajne sposoby, jeśli jeszcze nie pokazały to warto poprosić. A na bolące sutki mi polecaly posmarować swoim mlekiem a dodatkowo krem 100% lanoliny. Ja mam a-pectus.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja glupia juz chciałam kupić 1 l octaniseptu, ale po co? Po pierwsze nie bedzie potrzebny w tak dużej ilości a po druggie lepiej kupic mniejsze, bo po otwarciu bedzie świeże :-) :)
 
Do góry