reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zosia jest Zosią nic Jej nie wyrosło
emoji13.png
ma się kwitnąco. Tylko z tego wszystkiego nie wiem ile mierzy. Krwiak się wchłonąl. Plamienie jest od odklejajacej sie owodni i pewnie się utrzyma do 16tc, ale w takim miejscu, że nie zagraża Małej a ja najlepiej leżeć mam
emoji6.png
x1500015080-aaaaaa.jpeg.pagespeed.ic.109y1LpGSg.jpg
 

Załączniki

  • x1500015080-aaaaaa.jpeg.pagespeed.ic.109y1LpGSg.jpg
    x1500015080-aaaaaa.jpeg.pagespeed.ic.109y1LpGSg.jpg
    57,4 KB · Wyświetleń: 474
Zosia jest Zosią nic Jej nie wyrosło
emoji13.png
ma się kwitnąco. Tylko z tego wszystkiego nie wiem ile mierzy. Krwiak się wchłonąl. Plamienie jest od odklejajacej sie owodni i pewnie się utrzyma do 16tc, ale w takim miejscu, że nie zagraża Małej a ja najlepiej leżeć mam
emoji6.png
Zobacz załącznik 814682
Przesłodka jak wszystkie Zosie:) Dobrze, że wszystko ok.
 
Zosia jest Zosią nic Jej nie wyrosło
emoji13.png
ma się kwitnąco. Tylko z tego wszystkiego nie wiem ile mierzy. Krwiak się wchłonąl. Plamienie jest od odklejajacej sie owodni i pewnie się utrzyma do 16tc, ale w takim miejscu, że nie zagraża Małej a ja najlepiej leżeć mam
emoji6.png
Zobacz załącznik 814682

Cudowna Zosieńka [emoji7] to dobrze ze krwiaka już nie ma !! A co to jest ta owodnia ? Matko z tym leżeniem to do głowy można dostać [emoji20]ale czego się nie zrobi dla Maleństwa !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cudowna Zosieńka [emoji7] to dobrze ze krwiaka już nie ma !! A co to jest ta owodnia ? Matko z tym leżeniem to do głowy można dostać [emoji20]ale czego się nie zrobi dla Maleństwa !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kurde byś musiała w necie przeczytać[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczynki mam pytanko do którego tygodnia robi się Usg dopochwowe a kiedy przez brzuch ?i jak robią prenatalne to jak właśnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki mam pytanko do którego tygodnia robi się Usg dopochwowe a kiedy przez brzuch ?i jak robią prenatalne to jak właśnie ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja do końca ciąży miałam ręcznie, usg dopochwowo i przez brzuch. Prenatalne przez brzuch robią :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry