reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No właśnie oprócz Femibionu 1 nic więcej nie biorę .
Właśnie o takiej myślałam bo ona taka konkretna . Byłam u nas w Bobolandzie to tylko miała takie krótki i jakieś liche . A czy to można prac ?boje się jasnej żeby zaraz czarna nie była [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja oprocz femibionu bralam vigantoletten i 6 tabl magnezu...
 
reklama
Pokrowiec się ściąga jest na zameczek, trochę ciężko się zakłada ale da radę, ja biorę Aspargin to jest magnez z potasem lekarka mi pozwoliła brać 3×1

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Napisze do niej SMS o tym magnesie zobaczymy co odpisze . Dzięki za poduchę , zaraz zamówię [emoji846][emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was stosuje asept na pępuszek. Czytam na necie, że działa tak samo jak octanisept a jst o wiele tańszy może macie doświadczenie?
Ja z Michałkiem nadal w szpitalu, walczymy z żoltaczką. Dziecko ideał, dzisiaj pielęgniarka powiedziała, że jakby miała miec dzidziusia to chciałaby tak bezproblemowego.... jak narazie:-D Nie wiem jakie doświadczenie mają świeże mamusie jeżeli chodzi o karmirnie piersia, ale dla mnie do tej pory to koszmar. Mój malutki korkociąg tak mi wyciumciał sutki, że miałam krwawiace ranki. Doslownie wylam z bólu a do tego ból z rany po cięciu i ból obkurczającej macicy. Jezeli ktoś mi powie, że cesarke kobiety wybierają dla wygody to ja pierwsza jestem chętna żeby nakopać mu do dupy ;). Na tą chwilę laktacja się ładnie rozkręca i sutki coraz bardziej zahartowane. A i oczywiście na nic nie mam czasu.
Moja miłość
Przesłodki przystojniak:)
Ja nie słyszałam o asepcie, też mam przygotowany octanisept.
Współczuję tych piersi, a korzystałaś z tym muszli do piersi na brodawki?
 
Dziewczyny mam pytanie czy może któraś z Was stosuje asept na pępuszek. Czytam na necie, że działa tak samo jak octanisept a jst o wiele tańszy może macie doświadczenie?
Ja z Michałkiem nadal w szpitalu, walczymy z żoltaczką. Dziecko ideał, dzisiaj pielęgniarka powiedziała, że jakby miała miec dzidziusia to chciałaby tak bezproblemowego.... jak narazie:-D Nie wiem jakie doświadczenie mają świeże mamusie jeżeli chodzi o karmirnie piersia, ale dla mnie do tej pory to koszmar. Mój malutki korkociąg tak mi wyciumciał sutki, że miałam krwawiace ranki. Doslownie wylam z bólu a do tego ból z rany po cięciu i ból obkurczającej macicy. Jezeli ktoś mi powie, że cesarke kobiety wybierają dla wygody to ja pierwsza jestem chętna żeby nakopać mu do dupy ;). Na tą chwilę laktacja się ładnie rozkręca i sutki coraz bardziej zahartowane. A i oczywiście na nic nie mam czasu.
Moja miłość
Gratulacje !!! śliczny :*
Na brodawki polecam Maltan, u mnie też tak było, z czasem będzie coraz lepiej :)


Rustynka kciuki :) Już nie długo :)
 
Dziewczyny dziś byłam u lekarza na nfz (moja pierwsza wizyta w tej ciazy [emoji16]) miałam miec na 19 stego , ale od wczoraj boli mnie pierś lewa, a po ciąży z synkiem miałam zapalenie w niej i miałam naciętą ją[emoji58]i mam brać na ten ból ibuprom, ale czy można w ciąży? Hmm...
Zbadali mi szyjkę, wody płodowe i serduszko wszystko ok.na następnej ma zmierzyć małego.
A i dostałam neoparin(heperyne) na tą moją mutacje MTHFR, mówi że bezpieczniej by było brać,teraz czekam na telefon od mojej lekarki do której chodzę prywatnie czy te leki to ok.?
W pierwszej ciąży nie brałam heperyny a homocysteiny ostatnio miałam na poziomie 5 z groszem, to raczej dobra.Ale jeśli lepiej brać to będę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dziś byłam u lekarza na nfz (moja pierwsza wizyta w tej ciazy [emoji16]) miałam miec na 19 stego , ale od wczoraj boli mnie pierś lewa, a po ciąży z synkiem miałam zapalenie w niej i miałam naciętą ją[emoji58]i mam brać na ten ból ibuprom, ale czy można w ciąży? Hmm...
Zbadali mi szyjkę, wody płodowe i serduszko wszystko ok.na następnej ma zmierzyć małego.
A i dostałam neoparin(heperyne) na tą moją mutacje MTHFR, mówi że bezpieczniej by było brać,teraz czekam na telefon od mojej lekarki do której chodzę prywatnie czy te leki to ok.?
W pierwszej ciąży nie brałam heperyny a homocysteiny ostatnio miałam na poziomie 5 z groszem, to raczej dobra.Ale jeśli lepiej brać to będę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Kurczę Ilona chyba bałabym się tego ibupromu . Coś kiedyś czytałam ze tylko paracetamol chyba że sytuacja matki jest taka ze może zagrażać dziecku to dopuszcza się inne leki . Z ta heparyną to dziwie się ze od transferu Ci nie dali jak miałaś wyniki złe ? A wogole co na to twoja lekarka ze poszłaś do innego lekarza ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry