reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No potrafią nudzić troszkę :) Ja chciałam poznać położne :) U nas położna kosztuje 1500 zł :(
Nie patrz na wagę, zobaczysz jak u rodzisz to będziesz chudla w oczach :)
Jakbym przytyła z 30kg to bym się martwi la ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

U nas położna 500 zł.
Co do wagi nie mam z tym problemu za długo czekałam na dziecko :-) :)
Mam w sobie wiele zaparcia dwa razy byłam na diecie schudłam raz 12 kg raz 10 więc i tym razem się uda :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś
12.05.2017 - cytrynkaxxxx84: synek Michałek


MAJ
24: Ma@da- wizyta u gin prowadzącego ciążę

CZERWIEC
8: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
5: Jaskolcia- wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo: prawdopodobnie syn ???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
Beata, a gdzie planujesz rodzic? Ja powoli zaczynam.sie zastanawiac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam w planach Starynkiewicza,warunki takie sobie ale personel super. Ewentualnie Karowa,stamtąd jest moja ginekolog i jeżeli będzie coś nie tak u mnie z badaniami to mogę rodzic też i tam.
A jakie szpitale bierzesz pod uwagę?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie było mnie jakiś czas. 12.05 na świat przyszedł mój synek Michałek przez CC. Ważył 3940g i 56 cm długi. Jest cudny . Od poniedziałku jesteśmy w domku
Gratuluję :) Dorodny chłopak :)
Niech się zdrowo chowa [emoji480][emoji480][emoji480][emoji64][emoji64][emoji64]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas położna 500 zł.
Co do wagi nie mam z tym problemu za długo czekałam na dziecko :-) :)
Mam w sobie wiele zaparcia dwa razy byłam na diecie schudłam raz 12 kg raz 10 więc i tym razem się uda :D
Za 500 zl bym chyba wzięła położna,zawsze to jednak większy komfort psychiczny a już jak masz kogoś z polecenia to tym bardziej.
A co do wagi słuszne podejście :) też przechodziłam odchudzanie i podobnie trafiłam wagę :) więc jak się chce to można :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam w planach Starynkiewicza,warunki takie sobie ale personel super. Ewentualnie Karowa,stamtąd jest moja ginekolog i jeżeli będzie coś nie tak u mnie z badaniami to mogę rodzic też i tam.
A jakie szpitale bierzesz pod uwagę?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój lekarz z kliniki pracuje na bielanach i wstępnie tam myślałam. Zawsze to lepiej ze swoim lekarzem... Wsadzał orzeszka bezboleśnie to niech tak samo wyjmie :D:D
 
reklama
Dziękuję za gratulacje. Jak na razie mam mało czasu aby wejść na neta. Większość czasu poświęcam na sen , karmienie, ściąganie pokarmu . Czasem Michałek myli dzień z nocą i oczka mi się Myjaka a wstaje co 3 godziny w nocy na karmienie. Fajnie rozkrecila mi się laktacja. Po CC nie miałam pokarmu, ani kropelki, dopiero na 4 dzień pojawiła się siara i teraz już po 120 ml ściągam z obu piersi a je tylko po 30 ml. Moje maleństwo je , śpi i czasem oczka otwiera i malutko płacze. Oby tak już zostało
 
Do góry