reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja nie chodzę bo stwierdziłam że teoria to jedno praktyka to co innego. Każdy poród jest inny i wiedza teoretyczna będzie mało przydatna ja chyba na te konto wolę położną wziąść do porodu.

Ja przytyłam 13.5 kg ale pocieszam się bo koleżanki w pracy podobijały do 18 kg na tym samym etapie ciąży.
No potrafią nudzić troszkę :) Ja chciałam poznać położne :) U nas położna kosztuje 1500 zł :(
Nie patrz na wagę, zobaczysz jak u rodzisz to będziesz chudla w oczach :)
Jakbym przytyła z 30kg to bym się martwi la ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No potrafią nudzić troszkę :) Ja chciałam poznać położne :) U nas położna kosztuje 1500 zł :(
Nie patrz na wagę, zobaczysz jak u rodzisz to będziesz chudla w oczach :)
Jakbym przytyła z 30kg to bym się martwi la ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Beata, a gdzie planujesz rodzic? Ja powoli zaczynam.sie zastanawiac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siostra mi mówiła,że mówi sie że brzuch się stawia ;)
Ja zaczęłam 33tc i też tak czasami mam. Trzeba się położyć,odpocząć i powinno przejść :) ja staram się nie brać leków, odpoczynek pomaga :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Już 33tc??? Rany!! Dopiero betowałaś [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie było mnie jakiś czas. 12.05 na świat przyszedł mój synek Michałek przez CC. Ważył 3940g i 56 cm długi. Jest cudny . Od poniedziałku jesteśmy w domku
Cytrynka gratuluję i dużo zdrówka dla Ciebie i Michałka:) No właśnie zastanawiałam się jak u Ciebie, bo pisałaś, że termin będzie szybszy niż z kalendarza, a tu już Maluszek na świecie:)
 
reklama
Do góry