reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ponad 4 kg i dalej walczę tylko kpi :) aż mi się dziś laktator zagotowal i musze nowy zamówić bo ten mi chyba szlag trafi zaraz tak go mecze ;)
ja piernicze to super :) moje dziady małe 4420 i 4780 we wtorek miały, a przecież starsze :p no ale ja już tylko ma mm, to może też z tego mniej przybierają ;)
 
reklama
ja piernicze to super :) moje dziady małe 4420 i 4780 we wtorek miały, a przecież starsze :p no ale ja już tylko ma mm, to może też z tego mniej przybierają ;)
Nie wiem jak to jest moja pediatra i tak zdziwiona ze tylko moje mleko daje a tak przybierają o mm jeszcze nie pytałam bo narazie walczę dalej z kpi
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.05. 2017 Katharina203 : córeczka Maja
08.05.2017 Butterfly1331: synek Staś


MAJ
12: Rustynka-wizyta u gin. prowadzącego ciążę
12: Juliett222- wizyta u nowego lekarza
15: Jaskolcia - wizyta u gin. prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
22.08.2017 - ambicja1987: ???
08.09.2017- Jogo: prawdopodobnie syn ???
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
13.12.2017 - M@gda : ???
 
Hej.
Dziewczyny wątek cieżarówki po in vitro dotyczy tematów dla kobiet w ciąży możemy pisać w wizytach zakupach wyprawkowych itp. tylko problem w tym że mało kto o coś tu pyta....
Ja osobiście czytam trzy wątki , wątek mamusiek spoko czytam ale się nie udzielam bo na chwilę obecną temat kupek mnie nie dotyczy .
Wątek kto po in vitro czytam i się udzielam bo wiem że przychodzą nowe dziewczyny które potrzebują pomocy i wsparcia a wiadomo każda kiedyś była na początku i trzeba pomóc.
Fajnie by było a aby wątek ciężarówek się utrzymał tylko piszmy w nim;) .

Szybka relacja z wizyty :
Franek pięknie się rozwija teraz mamy 31 tc A on waży uwaga 1700 :szok: od ostatniej wizyty 1kg do przodu waga jest tydzień do przodu z terminrm do najmniejszych nie należy - no i lekarz uświadomił mi żeby powoli się pakować. Szyjka długa zamknięta.
Wymiary , serducho przepływy super wyniki też.
Robiliśmy usg na płycie zgadnijcie co pokazał mój syn ?
Tadaammm.. . Jak co wizyta to samo :
Zobacz media 718399I z ciekawostek lekarz na usg wypatrzyl że ma długie włoski. Czy któraś miała takie info podczas wizyty. Bo ja trochę w szoku ale rzeczywiście było widać meszek. Mój mąż jak się urodził miał długie włoski pielęgniarki zawiązaly mu kokardkię bo miał być dziewczynką (3 chłopak )
 
reklama
Hej.
Dziewczyny wątek cieżarówki po in vitro dotyczy tematów dla kobiet w ciąży możemy pisać w wizytach zakupach wyprawkowych itp. tylko problem w tym że mało kto o coś tu pyta....
Ja osobiście czytam trzy wątki , wątek mamusiek spoko czytam ale się nie udzielam bo na chwilę obecną temat kupek mnie nie dotyczy .
Wątek kto po in vitro czytam i się udzielam bo wiem że przychodzą nowe dziewczyny które potrzebują pomocy i wsparcia a wiadomo każda kiedyś była na początku i trzeba pomóc.
Fajnie by było a aby wątek ciężarówek się utrzymał tylko piszmy w nim;) .

Szybka relacja z wizyty :
Franek pięknie się rozwija teraz mamy 31 tc A on waży uwaga 1700 :szok: od ostatniej wizyty 1kg do przodu waga jest tydzień do przodu z terminrm do najmniejszych nie należy - no i lekarz uświadomił mi żeby powoli się pakować. Szyjka długa zamknięta.
Wymiary , serducho przepływy super wyniki też.
Robiliśmy usg na płycie zgadnijcie co pokazał mój syn ?
Tadaammm.. . Jak co wizyta to samo :
Zobacz media 718399I z ciekawostek lekarz na usg wypatrzyl że ma długie włoski. Czy któraś miała takie info podczas wizyty. Bo ja trochę w szoku ale rzeczywiście było widać meszek. Mój mąż jak się urodził miał długie włoski pielęgniarki zawiązaly mu kokardkię bo miał być dziewczynką (3 chłopak )
woow to faktycznie duży chłopak :) pięknie rośnie! A z tym pakowaniem to bez przesady :p masz jeszcze trochę czasu hihi, ale lepiej mieć wcześniej kupione wszystko w razie wu :)
 
Do góry