reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej.
Dziewczyny wątek cieżarówki po in vitro dotyczy tematów dla kobiet w ciąży możemy pisać w wizytach zakupach wyprawkowych itp. tylko problem w tym że mało kto o coś tu pyta....
Ja osobiście czytam trzy wątki , wątek mamusiek spoko czytam ale się nie udzielam bo na chwilę obecną temat kupek mnie nie dotyczy .
Wątek kto po in vitro czytam i się udzielam bo wiem że przychodzą nowe dziewczyny które potrzebują pomocy i wsparcia a wiadomo każda kiedyś była na początku i trzeba pomóc.
Fajnie by było a aby wątek ciężarówek się utrzymał tylko piszmy w nim;) .

Szybka relacja z wizyty :
Franek pięknie się rozwija teraz mamy 31 tc A on waży uwaga 1700 :szok: od ostatniej wizyty 1kg do przodu waga jest tydzień do przodu z terminrm do najmniejszych nie należy - no i lekarz uświadomił mi żeby powoli się pakować. Szyjka długa zamknięta.
Wymiary , serducho przepływy super wyniki też.
Robiliśmy usg na płycie zgadnijcie co pokazał mój syn ?
Tadaammm.. . Jak co wizyta to samo :
Zobacz media 718399I z ciekawostek lekarz na usg wypatrzyl że ma długie włoski. Czy któraś miała takie info podczas wizyty. Bo ja trochę w szoku ale rzeczywiście było widać meszek. Mój mąż jak się urodził miał długie włoski pielęgniarki zawiązaly mu kokardkię bo miał być dziewczynką (3 chłopak )
Rustynka, wow:)
Twój Franio wystartował z wagą, a ostatnio zapowiadał się malutki;)
Co do włosków to mój gin nic nie mówił, chyba mam łyse dziecko w sobie;)
 
reklama
Dziewczyny, czy w ciąży można używać clotrimazolum (chodzi o maść)?
Wstałam dzisiaj rano i mam pieczenie w miejscach intymnych, wizyta dopiero w poniedziałek.
 
Aaaa i jeszcze jedno pytanie - czy macie może listę rzeczy higienicznych do szpitala i po porodzie? Jeszcze nie wiem czy będę miała cc czy sn - czy potrzebowałyście innych rzeczy do porodu sn, innych do cc? Czy Wasze szpitale dają tutaj wytyczne?
Na liście mam siateczkowe majtki, podkłady poporodowe, podpaski, wkładki laktacyjne jednorazowe, zastanawiam się nad osłonkami żelowymi na piersi, czy od razu kupować laktator? Coś jeszcze?
 
Rustynka, wow:)
Twój Franio wystartował z wagą, a ostatnio zapowiadał się malutki;)
Co do włosków to mój gin nic nie mówił, chyba mam łyse dziecko w sobie;)

No właśnie taki okruszek był ostatnio. Ogólnie przez ostatnie 4 tyg ja przytylam 3 kg a po sobie nie widzę tylko obwód brzucha się zwiększył no i wód płodowch doszło z tego co lekarz mówił.
 
Aaaa i jeszcze jedno pytanie - czy macie może listę rzeczy higienicznych do szpitala i po porodzie? Jeszcze nie wiem czy będę miała cc czy sn - czy potrzebowałyście innych rzeczy do porodu sn, innych do cc? Czy Wasze szpitale dają tutaj wytyczne?
Na liście mam siateczkowe majtki, podkłady poporodowe, podpaski, wkładki laktacyjne jednorazowe, zastanawiam się nad osłonkami żelowymi na piersi, czy od razu kupować laktator? Coś jeszcze?
Ja kupiłam na wszelki nakładki na sutki , maść purelan na sutki. Laktator mam od siostry.
 
No właśnie taki okruszek był ostatnio. Ogólnie przez ostatnie 4 tyg ja przytylam 3 kg a po sobie nie widzę tylko obwód brzucha się zwiększył no i wód opadowych doszło z tego co lekarz mówił.
Ja też tak miałam ze moi chłopcu w krótkim czasie szybko przybrało każdy po 0,5 kg lekarz mi powiedział ze to normalne a potem znowu przybiera li pomału regularnie
 
Aaaa i jeszcze jedno pytanie - czy macie może listę rzeczy higienicznych do szpitala i po porodzie? Jeszcze nie wiem czy będę miała cc czy sn - czy potrzebowałyście innych rzeczy do porodu sn, innych do cc? Czy Wasze szpitale dają tutaj wytyczne?
Na liście mam siateczkowe majtki, podkłady poporodowe, podpaski, wkładki laktacyjne jednorazowe, zastanawiam się nad osłonkami żelowymi na piersi, czy od razu kupować laktator? Coś jeszcze?

Ja mialam oslonki plastikowe na sutki (takie ze moze sie tam tez odrobina mleka zbierac) i mi sie super sprawdzily na poczatku kiedy sutki mnie bolaly.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaa i jeszcze jedno pytanie - czy macie może listę rzeczy higienicznych do szpitala i po porodzie? Jeszcze nie wiem czy będę miała cc czy sn - czy potrzebowałyście innych rzeczy do porodu sn, innych do cc? Czy Wasze szpitale dają tutaj wytyczne?
Na liście mam siateczkowe majtki, podkłady poporodowe, podpaski, wkładki laktacyjne jednorazowe, zastanawiam się nad osłonkami żelowymi na piersi, czy od razu kupować laktator? Coś jeszcze?
Mnie się realnie przydały podkłady, podpaski, majtki wielorazowe (dużo wygodniejsze). Laktatora używałam już w szpitalu, żeby pobudzić laktację bo lipa z mlekiem u mnie była.
 
Do góry