reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anetka czy jakies Twoje pytanie tutaj pozostalo bez odpowiedzi?
Ten watek jest zeby ciezarowki tudziez mamy po ivf mogly dzielic sie radami, tamten do prywatnych rozmow i zdjec. Co w tym bez sensu?
Znowu sie jakas gownoburza o nic rozpeta...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie próbuj mnie obrażać! Tego typu sformułowania zostaw dla siebie. W takim tonie nawet nie chce mi się z Tobą podejmować jakiejkolwiek dyskusji.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Już wałkowaliśmy ten temat :) udzielały się najbardziej dziewczyny, które urodziły jeszcze w 2016. Nowym i podczytującym bokiem wychodziły pytania o kupy, karmienie, lekarzy i inne okołodzieciowe :) same nas stąd wyganiały [emoji6] mamy swój wątek bo znamy się dłużej i mamy wspólne tematy, niekoniecznie ciążowe. To nie ma z tym forum nic wspólnego. Jest dużo dziewczyn oczekujących dzidziusiów, ale rzadko któraś pisze więc wątek zamiera, na pewno nie przez nas [emoji4] jak są jakieś pytania, to chętnie pomagamy przyszłym mamom, ale to Wy same musicie chcieć tu coś pisać.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czyli nie ma potrzeby sztucznie utrzymywać ten wątek i zapraszać tu kolejne dziewczyny, szczególnie biorąc pod uwagę ze nie ja pierwsza o tym piszę. Dla mnie nie ma problemu....

[emoji127] 28.10.2017
 
Nie próbuj mnie obrażać! Tego typu sformułowania zostaw dla siebie. W takim tonie nawet nie chce mi się z Tobą podejmować jakiejkolwiek dyskusji.

[emoji127] 28.10.2017

Ale co tu było obraźliwego? Bez przesady [emoji6]poza Tobą są tu dziewczyny, które mają pytania czy wątpliwości i piszą [emoji4] a każda z nas jak może to odpowiada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale co tu było obraźliwego? Bez przesady [emoji6]poza Tobą są tu dziewczyny, które mają pytania czy wątpliwości i piszą [emoji4] a każda z nas jak może to odpowiada.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No i super . Niech pytają a Wy odpowiadajcie [emoji108] przecież ja tego nie krytykuje. Wyrazilam swoją opinię i wcale nie oczekuje poklasku. Miłego dnia, nie mam czasu na przepychanki bo zbieram się do lekarza

[emoji127] 28.10.2017
 
No i super . Niech pytają a Wy odpowiadajcie [emoji108] przecież ja tego nie krytykuje. Wyrazilam swoją opinię i wcale nie oczekuje poklasku. Miłego dnia, nie mam czasu na przepychanki bo zbieram się do lekarza

[emoji127] 28.10.2017

Anetka i jeszcze tak dla wyjaśnienia - ten wątek powstał dlatego, że dziewczynom na wątku kto po in vitro, którym się nie udało było przykro jak zaczęły się rozmowy o brzuszkach, mdłościach, ciąży, kolejnych usg, itp. I było to zrozumiałe bo nikt po niepowodzeniu nie chce się dodatkowo katować. Stąd dodatkowe forum. Nikt nikomu nic nie każe, każdy robi co uważa. A przepychanki zaczęłaś Ty :) zupełnie niepotrzebnie według mnie.
Tak czy siak po pierwsze gratulacje, a po drugie powodzenia na wizycie. W końcu po to tu jesteśmy, żeby się wspierać [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anetka i jeszcze tak dla wyjaśnienia - ten wątek powstał dlatego, że dziewczynom na wątku kto po in vitro, którym się nie udało było przykro jak zaczęły się rozmowy o brzuszkach, mdłościach, ciąży, kolejnych usg, itp. I było to zrozumiałe bo nikt po niepowodzeniu nie chce się dodatkowo katować. Stąd dodatkowe forum. Nikt nikomu nic nie każe, każdy robi co uważa. A przepychanki zaczęłaś Ty :) zupełnie niepotrzebnie według mnie.
Tak czy siak po pierwsze gratulacje, a po drugie powodzenia na wizycie. W końcu po to tu jesteśmy, żeby się wspierać [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A ja poprę Anetę. I nie chodzi mi o to, że macie swoje zamknięte forum, gdzie sobie zdjęcia dzieci wstawiacie i tak dalej, ale jak ktoś się tu pojawia i zaczyna się rozmowa to za kilka postów piszecie, choć na mamuśki, to powiemy ci więcej. To nie jest miłe, bo odręcznie wykluczacie wszystkie, które do was dołączyły później. Możecie to chociaż na priv napisać, żeby reszcie nie było przykro.
 
A ja poprę Anetę. I nie chodzi mi o to, że macie swoje zamknięte forum, gdzie sobie zdjęcia dzieci wstawiacie i tak dalej, ale jak ktoś się tu pojawia i zaczyna się rozmowa to za kilka postów piszecie, choć na mamuśki, to powiemy ci więcej. To nie jest miłe, bo odręcznie wykluczacie wszystkie, które do was dołączyły później. Możecie to chociaż na priv napisać, żeby reszcie nie było przykro.

Wtrącę sie.... chyba faktycznie jakieś nieporozumienie.... ja podczytuje ten wątek i zrozumiałam tak,ze dIewczyny zapraszają mamy i osoby , które juz dwa poprzednie fora "przeszły". I pewnie Was tez zaprosza ale jeszcze nie urodzilyscie [emoji12] I uwaza( to tylko moja opinia i nie trzeba nic zmieniać )ze fajnie jest jak dziewczyny powoli przechodzą na inne fora, bo mi faktycznie jest troszkę przykro jak patrzę i"słucham" o waszych brzuszkach. ( i tak duzo czytania [emoji30][emoji12]) To przechodzenie to takie naturalne mi sie wydawało i jak czegoś potrzebuje to wchodzę na inne forum i pytam. A jak jakieś jest zamknięte i ktoś kogoś nie chce to ich strata i otwieram nowe [emoji12][emoji6] peace


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
reklama
Do góry