reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej:) dawno sie nie odzywalam... Jakos tak brak weny...
Dzis jednak bylam na usg... I tak... Juyro zaczynam oficjalnie 33 tc... A moj maluch nie bedzie chyba maluchem... Wszystkie pomiary wskazuja ponad 34 tc... I waga wg usg 2447...
Zaczynam sie bac jak to bedzie do porodu...
Kto go za mnie urodzi ???

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ema, super, że wszystko dobrze:) Jak przygotowania do przywitania Maluszka?
 
reklama
aspena.jpg


A o to mój wózeczek, zdjęcia nie dam bo jeszcze jest w pudle nie złożony ale kolor identyczny jaki kupiliśmy , dopiero po remoncie pokoiku złożymy :)
 
Hej:) dawno sie nie odzywalam... Jakos tak brak weny...
Dzis jednak bylam na usg... I tak... Juyro zaczynam oficjalnie 33 tc... A moj maluch nie bedzie chyba maluchem... Wszystkie pomiary wskazuja ponad 34 tc... I waga wg usg 2447...
Zaczynam sie bac jak to bedzie do porodu...
Kto go za mnie urodzi ???

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ema, na pewno będzie ok. Te pomiary czasem są przekłamane.
Mój z kolei może być małym kurczaczkiem, bo mało przytyłam.
Tak swoją drogą za dwa tygodnie o tej porze już będziemy we trójkę :)
 
Hej:) dawno sie nie odzywalam... Jakos tak brak weny...
Dzis jednak bylam na usg... I tak... Juyro zaczynam oficjalnie 33 tc... A moj maluch nie bedzie chyba maluchem... Wszystkie pomiary wskazuja ponad 34 tc... I waga wg usg 2447...
Zaczynam sie bac jak to bedzie do porodu...
Kto go za mnie urodzi ???

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Pociesze cie ze moja corcia w 33tc wazyla 2700...to ja sie zastanawiam czy na dziewczynke to nie bedzie klopsik...
 
Ema, super, że wszystko dobrze:) Jak przygotowania do przywitania Maluszka?
Oj przygotowania... No juz zaczelam dosc... Co do zakupow to wlasciwie niewielkie bo lozeczko, wozek, fotelik, przewijaki i inne gadzety w wiekszosci po synku zostaja, ciuszkow tez duzo mam po synku... Jeszcze kolezanka po swoim przywiozla wiec wlasciwie tylko tak na szpital nowe kupowalam zeby jednak maluch cos swojego nowego mial ;)
Ciuszki nawet juz poprane te 50 i 56... Teraz mysle tylko zeby chociaz wniesc do mieszkania tez te 62 i przejrzec co tam mam jak jest obawa ze duzy sie maluch urodzi ;)
Nawet ostatnio troche weny mialam i kocyk z poduszka minky szylam... Dla starszego na wielkanoc i malemu tez ;) i ochraniacz do lozeczka do kompletu ;)
Zakupy apteczno kosmetyczne ostatnio zrealizowane...
Powoli musze gondole wozka i fotelik ogarnac... Poprac na swiezo i poodkurzac...
Po polowie maja w planach jest wniesienie lozeczka...

Tylko imie jeszcze nie do konca ustalone ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj przygotowania... No juz zaczelam dosc... Co do zakupow to wlasciwie niewielkie bo lozeczko, wozek, fotelik, przewijaki i inne gadzety w wiekszosci po synku zostaja, ciuszkow tez duzo mam po synku... Jeszcze kolezanka po swoim przywiozla wiec wlasciwie tylko tak na szpital nowe kupowalam zeby jednak maluch cos swojego nowego mial ;)
Ciuszki nawet juz poprane te 50 i 56... Teraz mysle tylko zeby chociaz wniesc do mieszkania tez te 62 i przejrzec co tam mam jak jest obawa ze duzy sie maluch urodzi ;)
Nawet ostatnio troche weny mialam i kocyk z poduszka minky szylam... Dla starszego na wielkanoc i malemu tez ;) i ochraniacz do lozeczka do kompletu ;)
Zakupy apteczno kosmetyczne ostatnio zrealizowane...
Powoli musze gondole wozka i fotelik ogarnac... Poprac na swiezo i poodkurzac...
Po polowie maja w planach jest wniesienie lozeczka...

Tylko imie jeszcze nie do konca ustalone ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To jesteś już praktycznie przygotowana:) I do tego własny kocyk, moje umiejętności kończą się na zacerowaniu skarpetek;)
A jakie macie typy wśród imion czy też dopiero po narodzinach zdecydujecie się na jakieś i ogłosicie?
 
reklama
To jesteś już praktycznie przygotowana:) I do tego własny kocyk, moje umiejętności kończą się na zacerowaniu skarpetek;)
A jakie macie typy wśród imion czy też dopiero po narodzinach zdecydujecie się na jakieś i ogłosicie?
U mnie tez to bylo pierwsze podejscie do szycia... Idealnie moze nie jest ale satysfakcja pozostaje ;)
Poki co doszlismy do 3...
Filip
Rafał
Sebastian...

I za cholerke nie wiemy ktore...
A jak Janka pytamy to odpowiedz jest zawsze jedna... "Miał"... Bo moj syn ma aktualnie jakis strasznie koci okres ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry