reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

I ja poproszę ciężaróweczki i mamusie o radę.
Czy mialyscie problem w ciazy z bolacymi rękami. W nocy kilkakrotnie wybudza mnie potworny ból stawów w jednej ręce, to ból jakby reumatyczny obejmuje nadgarstek, łokieć i ramię. Czytałam że należy spać na lewym boku i próbuje się przestawić ale ból nie ustępuje. W dzien jest lepiej ale tez czasem zaboli. Zamówiłam poduszkę ortopedyczna i licze na poprawę.
Czy spotkalyscie się z tym problemem, można użyć jakichś maści, zelów... ? Jak sobie z tym radzić?
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja poproszę ciężaróweczki i mamusie o radę.
Czy mialyscie problem w ciazy z bolacymi rękami. W nocy kilkakrotnie wybudza mnie potworny ból stawów w jednej ręce, to ból jakby reumatyczny obejmuje nadgarstek, łokieć i ramię. Czytałam że należy spać na lewym boku i próbuje się przestawić ale ból nie ustępuje. W dzien jest lepiej ale tez czasem zaboli. Zamówiłam poduszkę ortopedyczna i licze na poprawę.
Czy spotkalyscie się z tym problemem, można użyć jakichś maści, zelów... ? Jak sobie z tym radzić?
Ja tak mam...ze nie moge zgiac dloni w piastke do konca...butelki czy sloika nie moge odkrecic...co tam sloik ja tam nie moge normalnie chwycic dlugopisu i sie podpisac...a w nocy mi strasznie dretwieja...moja gin sama tez tak miala i mowi ze to normalne...
 
A powiedz mi które szpitale wybrałaś we Wrocławiu. Bo ja chcę na klinikach, mam już upatrzonego dr do którego chodze
Chciałam rodzić na Borowskiej (z tego szpitala mam swojego położnika), ale nie wiem jak to wyjdzie, bo od 31 lipca do 20 sierpnia mają nie przyjmować pacjentek. Ja mam termin na 30 lipca. Porodówka na Klinikach ma być w remoncie w drugiej połowie lipca. Otwarty ma być Brochów i Kamieńskiego.
Nie wiem jeszcze, gdzie ostatecznie będę rodzić.
 
I ja poproszę ciężaróweczki i mamusie o radę.
Czy mialyscie problem w ciazy z bolacymi rękami. W nocy kilkakrotnie wybudza mnie potworny ból stawów w jednej ręce, to ból jakby reumatyczny obejmuje nadgarstek, łokieć i ramię. Czytałam że należy spać na lewym boku i próbuje się przestawić ale ból nie ustępuje. W dzien jest lepiej ale tez czasem zaboli. Zamówiłam poduszkę ortopedyczna i licze na poprawę.
Czy spotkalyscie się z tym problemem, można użyć jakichś maści, zelów... ? Jak sobie z tym radzić?

Ja też mam od czasu do czasu takie bóle nadgarstków, jest to efekt puchnacych rąk i ucisk na ciesnie nadgarstka, dr powiedział że jest to normalne w ciąży, nic nie biorę na to, poprostu czekam aż samo przejdzie i przestanie boleć nieraz jest b ciezko
 
Progesteronem się na razie nie martw. Ja miałam taki sam po pierwszej becie. Dwie uprzejme koleżanki z drugiego forum napisały mi wtedy, że nie miałam prawa zobaczyć bety, bo z ciąży z takim progesteronem nic nie będzie. Rodzę dokładnie za miesiąc :) Lekarz powiedział mi wtedy, że progesteron jest wyrzucany pulsacyjnie i że sam o niczym nie świadczy, o powodzeniu decyduje rosnąca beta, a potem rozwój zarodka na USG. Dodam jeszcze, że nie zwiększył mi leków i nie miałam absolutnie żadnego plamienia.
Gratuluję ciąży! :) Ciesz się z Maleństwa :)
:laugh2::laugh2::laugh2: pamiętam
 
Ja też mam od czasu do czasu takie bóle nadgarstków, jest to efekt puchnacych rąk i ucisk na ciesnie nadgarstka, dr powiedział że jest to normalne w ciąży, nic nie biorę na to, poprostu czekam aż samo przejdzie i przestanie boleć nieraz jest b ciezko

W moim przypadku to cała ręka, a ból w nocy jest nieznośny. Lekarz powiedział że możliwe ze to ból od kręgosłupa i zdarza się w ciazy. Szukałam w sieci i faktycznie dziewczyny mają podobne problemy, które przechodzą po porodzie. Tylko ja jestem na początku tej drogi... Z drugiej strony czym jest ten ból w kontekście tak długiego oczekiwania na ciaze:)
 
reklama
Do góry