reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

*** MAMUSIOWY KALENDARZ***

***WITAMY NA ŚWIECIE***
05.04 2017 Anetka33 : syn Wiktorek


KWIECIEŃ
19:Katharina203- wizyta u gin prowadzącego ciąże
24: Jaskolcia-wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Jogo - badania połówkowe
27: cytrynkaxxxx84 - wizyta 3D
28:Liza1231 - III badania prenatalne

MAJ
8: Katharina203- termin CC

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

28.03.2017 - natula: Natalia
08.05.2017 - Butterfly1331: Staś cc
08.05.2017 - Katharina203: Maja
22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
24.05.2015 - mona993: dziewczynka
19.06.2017 - ema51: chłopiec
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
20.07.2017 - Liza1321: Michałek (na 90%)
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia
08.09.2017 - Jogo: ???
22.08.2017 - ambicja1987: ???
 
reklama
OMG to nieźle u mnie jest jeden szpital i też mam obawy bo termin na lipiec a ciężarnych gdzie się nie obejrzysz. U mnie w pracy tylko z mojego zespołu 5 dziewczyn z terminem na lipiec więc spodziewam sie ze bedzie ciekawe. Dlatego wezmę do porodu położną.
Do tej pory byłam przeświadczona, że najwięcej dzieci rodzi się na wiosnę, a ze statystyk wynika, że najwięcej rodzi się w lipcu:) A teraz jeszcze baby boom;)
Nie wiem jak z położnymi w tych szpitalach, które będą otwarte, ale w tym, w którym chciałam rodzić nie można było mieć swojej. Na razie te remonty pokrzyżowały mi trochę plany i jeszcze niczego nie wymyśliłam.
 
u mnie to polozna ktora wybralam ma urlop od 15 czerwca a ja mam termin na 1 lipca - juz mi mowila ze moze jakies zastepstwo bedzie zalatwiac, no zobacze jak to bedzie;)
 
Rozumiem w 100% :-) :) Lubię tutaj zaglądać, ponieważ Wasze doświadczenie, wymiana informacji b dużo mi dają. Ja teraz jestem na etapie urządzania pokoju dla dziecka , super sprawa.
Dzisiaj musiałam kupić stanik, wstałam rano i się nie zmieściłam do starego, tak z dnia na dzień, też tak mialyscie? Myślę sobie że w tym tempie to 30 kg przytyje :-) :)
Ja w swoich stanikach chodziłam do końca, ale mnie niewiele cycki urosły (niestety :p) Dopiero teraz po ciąży widzę, że przytyłam i wiszą mi fałdki, o brzuchu nie wspomnę :/

Urządzanie pokoiku - super sprawa :) w sumie to ja dopiero teraz będę urządzać do końca, bo planujemy wyprowadzić dzieciaki z naszej sypialni ;)
 
no ja tez Was juz podczytuje od pol roku ale dziekuje ze i tu bedziecie pomagaly:)
najgorsze to jest to ze ja dopiero jak widze ze ktos sie pyta o jakas rzecz, to sobie uswiadamiam ze ja tez o tym nie pomyslalam dlatego tak pomocne bylo to forum bo notowalam wszystkie dobre rady, no ale jak mi cos przyjdzie do glowy to bede pytala:)
a jak i od kiedy sie przygotowywalyscie do porodu sn?
i czy ktoras miala tak ze dzieciatko bylo ciut mlodsze niz to wynika z daty @ i jak wtedy z porodem bylo?
Nie pomogę, bo będę miała cc. Ale profilaktycznie od początku ćwiczę mięśnie Kegla. Wg mojej położnej ok. 34 to można zacząć masaż krocza, ale ja tego nie robię. Na ćwiczenia do szkoły rodzenia chodzę od 31 tc.
 
reklama
Rozumiem w 100% :-) :) Lubię tutaj zaglądać, ponieważ Wasze doświadczenie, wymiana informacji b dużo mi dają. Ja teraz jestem na etapie urządzania pokoju dla dziecka , super sprawa.
Dzisiaj musiałam kupić stanik, wstałam rano i się nie zmieściłam do starego, tak z dnia na dzień, też tak mialyscie? Myślę sobie że w tym tempie to 30 kg przytyje :-) :)
Ja staniki zmieniałam już chyba 3 lub 4 razy, ale to chyba indywidualna sprawa :)
 
Do góry