reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Muszę pilnie kupić sukienkę na wesele , znacie może jakieś sklepy internetowe z kieckami dla ciężarówek ?
Na zalando szukałam ale nic ciekawego nie ma , a impreza za 2 tygodnie .
 
Na wyprawkę do szpitala ile pakowalyscie ciuszkow dla maluszków ?
Zobacz najpierw na stronie szpitala, w którym będziesz rodzic.
Ja w sumie wzięłam 5 kaftanikow, 5 pajacy, chyba wszystkiego po 5 sztuk miałam. Wzięłam tez body i polpajace. Tylko, że ja długo leżałam i tyle tego miałam

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ja tez Was juz podczytuje od pol roku ale dziekuje ze i tu bedziecie pomagaly:)
najgorsze to jest to ze ja dopiero jak widze ze ktos sie pyta o jakas rzecz, to sobie uswiadamiam ze ja tez o tym nie pomyslalam dlatego tak pomocne bylo to forum bo notowalam wszystkie dobre rady, no ale jak mi cos przyjdzie do glowy to bede pytala:)
a jak i od kiedy sie przygotowywalyscie do porodu sn?
i czy ktoras miala tak ze dzieciatko bylo ciut mlodsze niz to wynika z daty @ i jak wtedy z porodem bylo?
 
Na wyprawkę do szpitala ile pakowalyscie ciuszkow dla maluszków ?
Ja jeszcze nie wiem, muszę się wybrać do szpitala, tylko nie wiem którego;) Spotkała mnie super niespodzianka - dowiedziałam się, że w terminie mojego porodu mają być zamknięte dwie porodówki we Wrocławiu, w tym ta, w której chciałam rodzić. Termin mam na 30 lipca, a przyjmować mają maksymalnie do 31 lipca. Druga ma być zamknięta przez drugą część lipca.
Nawet nie chcę myśleć jak będzie to wyglądało, jak będą dostępne tylko dwie porodówki. O porodzie rodzinnym mogę zapomnieć, a tym bardziej o udogodnieniach zmniejszających ból w trakcie porodu, czy też znieczuleniu.
 
Motylek ma rację, z dziewczynami znamy się ponad rok, dopiero teraz na tyle sobie zaufałyśmy że pokazałyśmy nasze maluchy i siebie. Ja nie udostępniam zdjęć dzieci nigdzie. Dlatego wolałabym aby tamto forum pozostało w starym składzie.
Natomiast chętnie pomogę tutaj.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem w 100% :-) :) Lubię tutaj zaglądać, ponieważ Wasze doświadczenie, wymiana informacji b dużo mi dają. Ja teraz jestem na etapie urządzania pokoju dla dziecka , super sprawa.
Dzisiaj musiałam kupić stanik, wstałam rano i się nie zmieściłam do starego, tak z dnia na dzień, też tak mialyscie? Myślę sobie że w tym tempie to 30 kg przytyje :-) :)
 
reklama
Ja jeszcze nie wiem, muszę się wybrać do szpitala, tylko nie wiem którego;) Spotkała mnie super niespodzianka - dowiedziałam się, że w terminie mojego porodu mają być zamknięte dwie porodówki we Wrocławiu, w tym ta, w której chciałam rodzić. Termin mam na 30 lipca, a przyjmować mają maksymalnie do 31 lipca. Druga ma być zamknięta przez drugą część lipca.
Nawet nie chcę myśleć jak będzie to wyglądało, jak będą dostępne tylko dwie porodówki. O porodzie rodzinnym mogę zapomnieć, a tym bardziej o udogodnieniach zmniejszających ból w trakcie porodu, czy też znieczuleniu.

OMG to nieźle u mnie jest jeden szpital i też mam obawy bo termin na lipiec a ciężarnych gdzie się nie obejrzysz. U mnie w pracy tylko z mojego zespołu 5 dziewczyn z terminem na lipiec więc spodziewam sie ze bedzie ciekawe. Dlatego wezmę do porodu położną.
 
Do góry