reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

@gosia321 ja trzymam dalej za ciebie ✊ i wierze ze teraz sie uda.
Ja teraz tez malo sie udzielam bo mam mniej czasu. Nie moge jeszcze sie ogarnac to wszystko przez ten szpital bo nie wiem czy wiesz ale my od urodzenia sie Kuby bylismy tylko 2 dni w domu a tak to do tego piatku lezelismy w szpitalu.
Dziekuje kochana :) z niecierpliwoscia czekam na poczatek stymulacji musi sie udac :)
Ojej to dlugo was przetrzymali w szpitalu myslalam ze wyszlas tydzien temu. A co bylo powodem ze tak dlugo was trzymali?
Wazne ze swieta spedziliscie w domku i teraz mozecue sie juz soba cieszyc na calego :*
 
reklama
@kasik99 pytaj tu o to co Cię trapi, postaramy się pomagać w miarę możliwości, choć każda z nas ma teraz ręce pełne, dzieci, pieluszek, kup i zabawek :p
ale pomożemy jakby co :)
 
Gosiu, to kosztuje tyle kasy, że faktycznie lepiej podejść na spokojnie po leczeniu niż marnować podejście z kiepskim wynikami. Cały czas trzymam za Ciebie kciuki i wierzę, że ta różowa pupa jest już tuż tuż! :)
Ja jestem moderatorem tej zamkniętej grupy, wyślę Ci zaproszenie - każda dziewczyna Cię zna i na pewno żadna nie będzie miała nic przeciwko, żebyś dołączyła :) Trzymaj się kochana i powodzenia!
Kochana jesli wam nie przeszkadza to ja prosze o dodanie mnie juz teraz z checia poogladam wasze male szkraby na ktore z wami przez dlugie miesiace czekalam :)
I bede zbierac od was pozytywne ciazowe fluidy na czas przed transferem :)
 
a ja pamietam jak Ci sie udalo a ja zaczynalam u tego samego profesorka.
Tak szybko to minelo, Ty juz tulisz synka a ja czekam na corcie i jak tu nie wierzyc ze cuda sie zdarzaja :D
Tak ten czas szybko leci. Nawet nie wiem kiedy to zlecialo jeszcze niedawno do M mowilam ze siedzial w brzusiu a teraz w lozeczku lezy. Ty tez nie zdazysz sie obejrzec a bedziec tulic juz corcie. Porodu juz nie pamietam juz dol prawie zagojony. A co do profesorka to jestem z niego bardzo zadowolona jak lezalam w szpitalu przychodzil odwiedzal mnie i dzwonil.
 
Dziekuje kochana :) z niecierpliwoscia czekam na poczatek stymulacji musi sie udac :)
Ojej to dlugo was przetrzymali w szpitalu myslalam ze wyszlas tydzien temu. A co bylo powodem ze tak dlugo was trzymali?
Wazne ze swieta spedziliscie w domku i teraz mozecue sie juz soba cieszyc na calego :*
Z Bialego wyszlismy 07.04. pobylismy 2 dni w domu i znow do szpitala z powodu wysokiej bilirubiny i wyszlismy w ten piatek do domu.Ale Kuba to byl az pomaranczowy a nie zolty i dla tego musialam go odstawic od kp i jest na mm bo w moim pokarmie bylo duzo zolci i szlo mu do krwiobiegu i on tego nie wydalal a pokarmu mialam tyle ze on sie najadal i jeszcze sciagalam do mrozenia. Na fb wstawie ci foto jaki byl pomaranczowy
 
Liza1232, kasik99- będę z Wami szczera. Grupa zamknięta została założona przez dziewczyny, które się dobrze znają i sobie ufają. Służy głównie wymianie zdjęć i prywatnych informacji.
Jestem jej administratorem, ale przed dodaniem kogoś do tej grupy konsultuję się z dziewczynami.
Kwestia dodania kogoś nowego nie wiąże się z upływem czasu, a z akceptacją członków.
Bardzo mi przykro, ale zapadła jednogłośna decyzja, że nikt nie chce udostępniać swoich prywatnych informacji i zdjęć.

Nie zrozumcie nas źle. Chętnie będziemy Was wspierać i służyć radą tutaj. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie :)
To, że jest tu mniejszy ruch, wynika z tego, że dziewczyny mają pełne ręce roboty przy maluchach, ale każda nadal tu zagląda. Jesteśmy do Waszej dyspozycji :)
 
Liza1232, kasik99- będę z Wami szczera. Grupa zamknięta została założona przez dziewczyny, które się dobrze znają i sobie ufają. Służy głównie wymianie zdjęć i prywatnych informacji.
Jestem jej administratorem, ale przed dodaniem kogoś do tej grupy konsultuję się z dziewczynami.
Kwestia dodania kogoś nowego nie wiąże się z upływem czasu, a z akceptacją członków.
Bardzo mi przykro, ale zapadła jednogłośna decyzja, że nikt nie chce udostępniać swoich prywatnych informacji i zdjęć.

Nie zrozumcie nas źle. Chętnie będziemy Was wspierać i służyć radą tutaj. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie :)
To, że jest tu mniejszy ruch, wynika z tego, że dziewczyny mają pełne ręce roboty przy maluchach, ale każda nadal tu zagląda. Jesteśmy do Waszej dyspozycji :)

Motylek ma rację, z dziewczynami znamy się ponad rok, dopiero teraz na tyle sobie zaufałyśmy że pokazałyśmy nasze maluchy i siebie. Ja nie udostępniam zdjęć dzieci nigdzie. Dlatego wolałabym aby tamto forum pozostało w starym składzie.
Natomiast chętnie pomogę tutaj.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylek ma rację. Znamy się z dziewczynami juz rok i na tyle sobie ufamy, że postanowilysmy pokazać siebie i maluchy.
Oczywiście jak macie pytania to piszcie na pewno miarę możliwości będę pomagac

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Motylek bardzo dobrze to ujal. Ka caly czas czytam to forum i jak tylko bede mogla to pomoge rada o cieplym slowem. Trzymam za was kciuki i czekamy na pytania...
 
reklama
Do góry