reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej dziewczyny. Przychodzę z forum o in vitro i od razu z prośbą o pomoc. Jestem 15 dni po punkcji i jutro dwa tyg od transferu. W piątek beta 111,8 a wczoraj 588,9 progesteron 210,45. Moj problem to hiperstymulacja. Jajniki mają po 6 i 7 cm. Macie któraś z tym doświadczenie. Doradźcie coś proszę, bo lekarz to trochę ignoruje. Powiedział, ze martwiłby się gdyby miały po 8 cm. Co z tym teraz począć??
 
Jestem :) Lili urodzila sie wczoraj o 19h30. 49,5cm, 3090gr.
Niestety mimo checi wsytskich dookola skonczylo sie na cc, bo nie umiala zejsc dostarczajaco nisko.
Powiem tyle - blogoslawiony niech bedzie wynalazca zzo [emoji16]
Po cc na razie mnie nie boli, ale wiem, ze to kwestia czasu.
Lili jest idealna [emoji7] Cud nasz [emoji171] Nie odkleja sie od cycka wiec nie spalam, ale to nic - warto! [emoji16]
Zdjecie wrzuce pozniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem :) Lili urodzila sie wczoraj o 19h30. 49,5cm, 3090gr.
Niestety mimo checi wsytskich dookola skonczylo sie na cc, bo nie umiala zejsc dostarczajaco nisko.
Powiem tyle - blogoslawiony niech bedzie wynalazca zzo [emoji16]
Po cc na razie mnie nie boli, ale wiem, ze to kwestia czasu.
Lili jest idealna [emoji7] Cud nasz [emoji171] Nie odkleja sie od cycka wiec nie spalam, ale to nic - warto! [emoji16]
Zdjecie wrzuce pozniej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
;) ;) ;) ;) Lili witaj na świecie ;)!!! Gratulacje;) ;)
 
reklama
Do góry