reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Na razie nic sie nie dzieje... Ale dla pewnosci pojade do szpitala zeby mnie zbadali chyba bo pol nocy nie moglam spac i sie stresuje... Mimo ze krwi byla naprawde niteczka...
Jedzie przyszly szwagier do malego... Mam tylko nadzieje ze mnie na spokojnie odesla do domu i nie nakaza calkiem plackiem lezenia jeszcze...

A maluch chyba stres moj wyczul bo o 3 tak sie wiercil pieknie ze chociaz spokojna jestem ze z bablem raczej w porzadku...

Tylko skad ta krew?

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też kiedyś pojawiło się trochę kropel krwi, też nie wiadomo skąd, ale oczywiście pojechałam na IP żeby sprawdzili.
Jak maluszek szaleje w brzuszku to na pewno wszystko ok :)
Ale sprawdzić nie zaszkodzi :)
Daj znać po wizycie [emoji110][emoji110]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam usg i badanie... Szyjka troszke miekka ale 35 mm nadal trzyma wiec wg pani doktor jest dobrze... Usg tez bez uwag lozysko ok, ilosc wod ok, nie widac powodu plamienia - jedynie co to moze sie przesililam i troche z tej szyjki puscilo...
maly ma 1100 wogole - gignant... Posprawdzali przy okazji znowu wszystkie narzady i dzidzia zdrowa:)
Ale dla pewnosci do soboty by mnie tu chcieli trzymac... Czy sie nic nie powtorzy... Czekam na pobranie krwi i mocz mam na bakterie oddac...

Najgorzej ze babel maly w domu zostal... :(

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mialam usg i badanie... Szyjka troszke miekka ale 35 mm nadal trzyma wiec wg pani doktor jest dobrze... Usg tez bez uwag lozysko ok, ilosc wod ok, nie widac powodu plamienia - jedynie co to moze sie przesililam i troche z tej szyjki puscilo...
maly ma 1100 wogole - gignant... Posprawdzali przy okazji znowu wszystkie narzady i dzidzia zdrowa:)
Ale dla pewnosci do soboty by mnie tu chcieli trzymac... Czy sie nic nie powtorzy... Czekam na pobranie krwi i mocz mam na bakterie oddac...

No to dobrze, ze z dzidzia wszystko i ze lekarze wszystko dokladnie sprawdzaja,(pierwszy raz cytuje post wiec jesli cos zle zrobilm to sorki).
Ja bylam na 3 prenetalnych i sie troche zmartwilam bo mam malo wod polodowych, niby w normie, ale od ostatniej wizyty ilosc sie zmniejszyla. Dodatkowo dzidzia ma za maly brzuszek i trzeba to obserwowac. Ta mala ilosc wod i maly brzuch dzidzi moze swiadczyc, ze cos sie dzieje zlego:-( mam mierzyc cisnienie bo moze mam jakies skoki i tu do Was pytanie mozecie polecic jakis cisnieniomierz, musze kupic a nie mam pojecia jaki. I dodatkowe pytanie jak dojrzale mialyscie lozysko w okokicach 30 tygodnia.
Z gory dziekuje za pomoc:-)
 
Mona jak cytujesz to musisz pisac pod spodem po kwadratowym nawiasie ze slowkiem: quote. Wtedy bedzie widac cytat, a potem dopiero Twoj komentarz :)
Co do cisnieniomierza to ja nie pomoge, bo nie mam.
A jesli chodzi o lozysko to mi ostatnio moja gin mowila, ze ciaze po ivf czesto koncza sie ciut wczesniej wlasnie dlatego, ze czesto lozysko sie starzeje nieco szybciej niz w przypadku ciazy naturalnej.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety cos mi nie wyszlo w tym cytowaniu bo moj post tez jest w nim, sorki.
Ja 2 miesiace temu taki kupilam w sklepie medycznym bo taki mi polecil lekarz
20170316_145241.jpg
 

Załączniki

  • 20170316_145241.jpg
    20170316_145241.jpg
    574,8 KB · Wyświetleń: 387
reklama
@nieagatka a jak ty sie czujesz. Czy plamienie nie wrocilo masz skurcze.

Niby nic sie nie dzialo ostatnio, ale wczoraj wieczorem mialam kilka mocnych dosc skurczy, ale nieregularnych. Dzis rano odszedl mi czop albo jego czesc, bo w sumie nie wiem ile tego ma byc, ale troche bylo i bylo z krwia. I od tamtej pory spokoj, zero skurczy, tylko Mala nieco mniej ruchliwa... Wiec niby chyba cos sie dzieje, ale jednak nie, wiec nadal czekam :)
A Ty jak tam?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry