reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Generalnie placze ;((, ok zdrowa jest Ale nie lubie takich nirspodzianek ,dobrze maz przyjedzue bo od wczoraj poludnia musial wricuc di pracy a dzus dopiero Po pracy ,czuje stres musze Sue przytulic !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, najważniejsze że z Nicola i z Tobą jest wszystko ok. 37tc to naprawdę nieźle, jak widzisz niektóre dziewczyny rodziły wcześniej a dzieci jak malowane :)
Z pokarmem to różnie, zazwyczaj ponoć pojawia się ok 3 doby po porodzie. Zobaczysz,że wszystko będzie dobrze :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A propos ubranek, dziewczyny na stronie 5-10-15 są super przeceny na ubranka. Dodatkowo byłam dziś w C &A i mają kombinezony na zimę przecenione że 130 zł na 39.90 lub 59.90 :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Generalnie placze ;((, ok zdrowa jest Ale nie lubie takich nirspodzianek ,dobrze maz przyjedzue bo od wczoraj poludnia musial wricuc di pracy a dzus dopiero Po pracy ,czuje stres musze Sue przytulic !!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie rycz !!!!!! Mi lekarz w piątek na wizycie mówił ze piszesz 35 tc to smiało można rodzic!!!! ;) pisałem ci zw ja też będę miała cc między 37 a 38, wniosek z Tego ze wszystkie tak tu mają!!!! Ściskam ;) ;)
 
Witam Mamy i przyszłe Mamy,
jestem studentką logopedii i piszę pracę magisterska na temat rozwoju mowy dzieci poczętych DZIĘKI metodzie in vitro. Czy jest taka możliwość i Panie mogłyby mi pomóc wypełniając ankietę?
Celem mojej pracy jest ukazanie, że dzieci te są wspaniałe a ich mowa w żaden sposób nie odbiega od dzieci poczętych "naturalnie".
Dlaczego wybrałam ten temat?
Piszę o in vitro, bo niedługo sama zostanę mamą wyczekanego dziecka. Nasze starania zainspirowały mnie do napisania takiej pracy. Niestety spotkałam się z wieloma przykrymi sytuacjami pomiędzy mną a innymi ludźmi, kiedy rozmawialiśmy o problemach niepłodności. Chcę chociaż w jakiś sposób udowodnić, że in vitro jest metodą leczenia i nie ma żadnego negatywnego wpływu na rozwój dzieci. Szczególnie, że ludzie często powołują się na badania wyssane z palca, wyczytane w internecie.
W pracy skupiam się tylko na aspekcie rozwoju mowy :)
Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc będę bardzo wdzięczna !
link do ankiety:


Link do: Rozwój mowy dzieci


Pozdrawiam
Kasia
 
reklama
Do góry