reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Te katarki do odkurzacza to dla mnie jest jakiś obłęd...Ja bym się bała, zresztą mój P powiedział, że nie będzie odkurzaczem wyciągał smarków z noska i kupiiśmy najnormalniejszą w życiu gruszkę. Te wszystkie "wynalazki" po prostu do mnie nie przemawiają.... :)
Ja kupiłam taki zestaw do noska z canpol, koleżanki bo bardzo polecały
 
No piękna, boska jest laguna Balos, pooglądaj zdjęcia :) polecam też wąwóz Samaria ale z dzidziusiem jego przejście może być kłopotliwe.....no i z chani można płynąć na Santorini, jest taniej niż z Krety wschłodniej. Bardzo ciekawym miejscem jest wyspa Spinalonga, ale to te już lepiej zwiedzać jak jest się na wschodzie.No chyba że będziecie 2 tyg ;) to można brać wszystko;)

Oj tak Balos wymiata [emoji7]
43c0402e20c451600fddb32347a70c75.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na Balos na pewno pojedziemy, cos pięknego. Ale chyba inna nazwa Balos to plaza Vai. Tak nam mowili w biurze podrozy. I do Chania pojedziemy. Ten wawoz o ktorym pisala Atena tez super, ale z dziecmi to chyba srednio, sama nie wiem.
Dziewczyny co jeszcze warto zobaczyc?
 
Te katarki do odkurzacza to dla mnie jest jakiś obłęd...Ja bym się bała, zresztą mój P powiedział, że nie będzie odkurzaczem wyciągał smarków z noska i kupiiśmy najnormalniejszą w życiu gruszkę. Te wszystkie "wynalazki" po prostu do mnie nie przemawiają.... :)
Uważam dokładnie tak samo:)
Zresztą mój pediatra również uważa że katarek do odkurzacza jest stanowczo za silny dla małego noska
Gruszka sprawdza się u nas doskonale
 
Straw, Katharina- macie te katarki do odkurzacza? A da się to na początku używać "ustnie", bez podłączania do odkurzacza? Bo obawiam się, że będziemy się tego bać przy noworodku :(
Wiem ze dziewczyny stosuja od poczatku bo on nie ma sily ssania odkurzacza...tylko jest o wiele wiele redukowana...nie kupuj zwyklego katarka tylko plus...dzis polozna w szkole rodzenia powiedziala ze tylko katarek...no ale jak chcesz to mozesz gruszka...ale malo efektywna i tylko wkurza dzieciaczka
 
reklama
Na Balos na pewno pojedziemy, cos pięknego. Ale chyba inna nazwa Balos to plaza Vai. Tak nam mowili w biurze podrozy. I do Chania pojedziemy. Ten wawoz o ktorym pisala Atena tez super, ale z dziecmi to chyba srednio, sama nie wiem.
Dziewczyny co jeszcze warto zobaczyc?
Plaża Elafonisi. Raj... Samaria super ale faktycznie z dziećmi słabo. Ruiny w Heraklionie
 
Do góry