reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny kupiłam w sobotę organizer na łóżeczko w Ikei ale niestety nie psauje do naszego łóżeczka :( Może któraś z Was chciałaby odkupić? :)
 
reklama
Dziewczyny czy wy już uprawiacie sex po porodzie? Jeśli tak to za przyzwoleniem lekarza? Pytam bo my próbowaliśmy ale tak mnie bolało że musieliśmy przestać...prawie jak pierwszy raz;) a przecież nie rodzilam sn ...muszę w końcu się do lekarza wybrać;) tylko kiedy:)
Ja po 6tyg po porodzie i za zgodą lekarza :D nie było źle, ale strasznie piekło mnie bo ze tak powiem sucho było :p a teraz to już pikuś :D :p
 
Dziewczyny czy wy już uprawiacie sex po porodzie? Jeśli tak to za przyzwoleniem lekarza? Pytam bo my próbowaliśmy ale tak mnie bolało że musieliśmy przestać...prawie jak pierwszy raz;) a przecież nie rodzilam sn ...muszę w końcu się do lekarza wybrać;) tylko kiedy:)
Ja mam to samo. Czuję się jak dziewica [emoji6] były dwie próby i dwie nieudane [emoji52]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie mowia, ze ciaza przebiega tak bezproblemowo, ze moge rodzic naturalnie jesli tylko chce. Ale tez nie beda zwlekac z cc w razie potrzeby, bo w karcie z racji ivf jest wpisane: ciaza wysokiego ryzyka. Ja bym chciala szybko sprobowac zajsc w ciaze naturalnie po porodzie, zanim endometrioza znowu sie rozszaleje, wiec jesli sie da - wolalabym uniknac cc. Ale protestowac nie bede, jesli zajdzie taka potrzeba.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez wlasnie pod tym katem rozpatrywalam porod sn :p a ktorego stopnia masz endo? ja od samego porodu sie nie zabezpieczam a juz 3.5 msc ale narazie nic.... ;)
 
Dziewczyny czy wy już uprawiacie sex po porodzie? Jeśli tak to za przyzwoleniem lekarza? Pytam bo my próbowaliśmy ale tak mnie bolało że musieliśmy przestać...prawie jak pierwszy raz;) a przecież nie rodzilam sn ...muszę w końcu się do lekarza wybrać;) tylko kiedy:)
ja chyba po 7 tygodniach , ale ja rodzilam sn...pierwsze 3-4 razy byly dosc niemile i takie w napieciu, ale juz o wiele lepiej. Myslalam ze po cc nie ma z tym problemu ;)
 
Ja tez wlasnie pod tym katem rozpatrywalam porod sn :p a ktorego stopnia masz endo? ja od samego porodu sie nie zabezpieczam a juz 3.5 msc ale narazie nic.... ;)

Podobno 3go. 3,5 miesiaca to malo czasu, mozliwe, ze jeszcze owulacja nie wrocila - no chyba, ze wiesz, ze tak :)
Tez nie zamierzam sie zabezpieczac i zobacyzmy co sie bedzie dzialo. Choc wizja dzieci rok po roku troszke mnie przeraza [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Podobno 3go. 3,5 miesiaca to malo czasu, mozliwe, ze jeszcze owulacja nie wrocila - no chyba, ze wiesz, ze tak :)
Tez nie zamierzam sie zabezpieczac i zobacyzmy co sie bedzie dzialo. Choc wizja dzieci rok po roku troszke mnie przeraza [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam 4stopnia. Mnie tez , ale wiem ze ta choroba litosci nie ma wiec...bratowa mi mowila ze owulacja jest wtedy jak miesiaczka jest a ja dostalam 6 tyg po porodzie ;)
 
reklama
Ja mam 4stopnia. Mnie tez , ale wiem ze ta choroba litosci nie ma wiec...bratowa mi mowila ze owulacja jest wtedy jak miesiaczka jest a ja dostalam 6 tyg po porodzie ;)

I od tamtego czasu masz regularnie okres? Bo jesli tak, to pewnie i owulacja jest. A oprocz endomendy byko u Was cos jeszcze czy tylko to utrudnilo sprawe?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry