reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Po wizycie, znów pakuję się do szpitala. Miałam dziś za wysokie ciśnienie i gin stwierdził, że po naszych przejściach wolałby mnie poobserwować. Przez ostatnie dni, łapało mnie takie kołatanie serca i mogły to powodować właśnie skoki ciśnienia. Malutka rośnie i ma już 2500g :)
 
reklama
I od tamtego czasu masz regularnie okres? Bo jesli tak, to pewnie i owulacja jest. A oprocz endomendy byko u Was cos jeszcze czy tylko to utrudnilo sprawe?



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak regularnie - tzn posligi kilku dniowe sa, ale co miesiac dostaje ;) ladnie nazwalas to chorobsko , ale adekwatnie ;) oprocz tego dziadostwa mam niedoczynnosc tarczycy. Mam zamrozone jeszcze komorki w lipcu je jeszcze oplace na nast rok ale przed nastepnym oplaceniem juz je bede wykorzystywac jakby co ;) nigdy nikogo na forum nie spotkalam czy komus sie udalo z zamrozonych komorek cos ;) wiec nie wiem nawet czy szanse spore..
 
Tak regularnie - tzn posligi kilku dniowe sa, ale co miesiac dostaje ;) ladnie nazwalas to chorobsko , ale adekwatnie ;) oprocz tego dziadostwa mam niedoczynnosc tarczycy. Mam zamrozone jeszcze komorki w lipcu je jeszcze oplace na nast rok ale przed nastepnym oplaceniem juz je bede wykorzystywac jakby co ;) nigdy nikogo na forum nie spotkalam czy komus sie udalo z zamrozonych komorek cos ;) wiec nie wiem nawet czy szanse spore..

Cholewa, a ja glupia liczylam na to, ze z pol roku po porodzie jest spokoj z okresem. Juz rok nie mam i wcale mi go nie brakuje [emoji6]
Katharina chyba bedzie miec niunie z criotransferu...
Zazdroszcze mrozaczkow i to bardzo i bede trzymac kciuki, zeby udalo sie naturalnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cholewa, a ja glupia liczylam na to, ze z pol roku po porodzie jest spokoj z okresem. Juz rok nie mam i wcale mi go nie brakuje [emoji6]
Katharina chyba bedzie miec niunie z criotransferu...
Zazdroszcze mrozaczkow i to bardzo i bede trzymac kciuki, zeby udalo sie naturalnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja jestem juz 2,5 miesiąca po i dalej brak okresu :D
 
Cholewa, a ja glupia liczylam na to, ze z pol roku po porodzie jest spokoj z okresem. Juz rok nie mam i wcale mi go nie brakuje [emoji6]
Katharina chyba bedzie miec niunie z criotransferu...
Zazdroszcze mrozaczkow i to bardzo i bede trzymac kciuki, zeby udalo sie naturalnie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokladnie...milo ze pamietalas...ja w brzuszku nosze sniezynke...
 
reklama
Po wizycie, znów pakuję się do szpitala. Miałam dziś za wysokie ciśnienie i gin stwierdził, że po naszych przejściach wolałby mnie poobserwować. Przez ostatnie dni, łapało mnie takie kołatanie serca i mogły to powodować właśnie skoki ciśnienia. Malutka rośnie i ma już 2500g :)
To jakie miałaś ciśnienie??
Kontrolowalas w domu?


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry