reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzis bylam wybierac materac do lozeczka...az na mojej wsci co zwie sie miastem sa dwa sklepy. Jak juz wybralam latex-pianka-kokos to pani mi powiedziala ze przez latex nie zadziala babysense 5...a w drugim uslyszalam ze babysense5 nie zadziala bo ma 12cm i jest za gruby...i nie wiem juz nic...zglupialam...ratujcie...
 
Dzis bylam wybierac materac do lozeczka...az na mojej wsci co zwie sie miastem sa dwa sklepy. Jak juz wybralam latex-pianka-kokos to pani mi powiedziala ze przez latex nie zadziala babysense 5...a w drugim uslyszalam ze babysense5 nie zadziala bo ma 12cm i jest za gruby...i nie wiem juz nic...zglupialam...ratujcie...

Jako, ze tez ciagle trawie temat monitora to czytalam na stronie producenta i nie ma ograniczen jesli chodzi o grubosc; Babysense5
dziala ze wszytskimi standardowymi materacami. Pisza tylko, zeby to nie byly te memory foam. Ja planuje kupic piankowy 12cm Picolinsa i do tego chyba ten monitor wlasnie.

Cytat ze strony producenta:
Is there a restriction of mattress thickness?

Babysense is designed to work optimally with rubber mattresses, which are the usual standard for baby cribs. In rubber or spring mattresses no limit has been observed. Babysense breathing monitor should not be used with memory foam mattresses.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis bylam wybierac materac do lozeczka...az na mojej wsci co zwie sie miastem sa dwa sklepy. Jak juz wybralam latex-pianka-kokos to pani mi powiedziala ze przez latex nie zadziala babysense 5...a w drugim uslyszalam ze babysense5 nie zadziala bo ma 12cm i jest za gruby...i nie wiem juz nic...zglupialam...ratujcie...
Babysense nie zadziała tylko z materacem z pianki memory cała reszta jest ok
Nie ma znaczenia też grubość materaca bo monitor jest niezwykle czuły działa nawet z dużej odległości np jak nachylisz się nad łóżeczkiem to odczyta twój oddech :)
Ja polecam materace lateksowe są zalecane dla maluszków
 
Babysense nie zadziała tylko z materacem z pianki memory cała reszta jest ok
Nie ma znaczenia też grubość materaca bo monitor jest niezwykle czuły działa nawet z dużej odległości np jak nachylisz się nad łóżeczkiem to odczyta twój oddech :)
Ja polecam materace lateksowe są zalecane dla maluszków
Moj monitor dziala nawet jak mam Tymka na przewijaku na lozeczku[emoji6] tzn wyczuwa jego ruch i nie alarmuje[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry