reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie do kąpieli i natłuszczania skóry maluchów. Bo u nas po babydream mega sucha skóra i muszę pilnie zmienić.

I w końcu mały sukces u nas - zaczęliśmy przybierać na wadze [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny powiedzcie mi jakich kosmetyków używacie do kąpieli i natłuszczania skóry maluchów. Bo u nas po babydream mega sucha skóra i muszę pilnie zmienić.

I w końcu mały sukces u nas - zaczęliśmy przybierać na wadze [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupilam teraz emolienty bo mamy chyba atopowa skore, tak pediatra powiedziala.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skoro juz rozmowa o chrzcinach - mam takie pytanie: idac do spowiedzi macie zamiar sie wyspowiadac z invitro?
Bo ja sobie tego nie wyobrazam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie nie jest zainteresowany. Zaczynam sie martwic ze cos nie tak z jego sluchem i rozwojem. Moj tylko wpatruje sie w otoczenie i potrafi sie zawiesic na jednym punkcie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja zatrybiła za którymś razem. Trzeba wyczuć moment. Nie przejmuj się, wszystko z nim ok. Zawsze kładę ją obok lusterka bo to najciekawsze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry