reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U mnie nie jest zainteresowany. Zaczynam sie martwic ze cos nie tak z jego sluchem i rozwojem. Moj tylko wpatruje sie w otoczenie i potrafi sie zawiesic na jednym punkcie.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mojej tez nie interesuje nic takiego. Ją interesuje tylko cycek i smoczek ktory wypluwa co sekunde i od razu za nim placze i tak w kółko

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja znajoma przez przypadek palnela przy spowiedzi ze jest nieplodna i dZiecko jest z ivf ,ksiadz nic nie powiedzial albo udal ze nie uslyszal w kazdym badz razie dal komunie

Osobiscie wlasnie niewiem czy mowic czy nie ,rowniez chce chrzest jestem katolikiem,a Po transferze di kogo sie modlilam o pozytywne test ??,,,,do Boga ,Tak wiec to on mi dal corke wiec to nie grzech!! I


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jak zrobisz chrzciny omijajac kosciol?
Ja tez bywam rzadko, moj maz wcale, ale jesli chce ochrzcic to zakladam, ze bez udzialu kosciola sie nie obejdzie [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No niestety się nie da ale poświęce się ten jeden raz; )
Jestem zdania że dzieci wychowam w wierze katolickiej bo mnie też tak wychowano. Ochrzczeni będą, komunie przyjmą itd a jak dorosną sami zdecydują czy będą blisko kościoła

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No niestety się nie da ale poświęce się ten jeden raz; )
Jestem zdania że dzieci wychowam w wierze katolickiej bo mnie też tak wychowano. Ochrzczeni będą, komunie przyjmą itd a jak dorosną sami zdecydują czy będą blisko kościoła

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Mam bardzo podobne zdanie i ze sppwiedzia u mnie jest tak, ze szlag mnie trafia, ze rozgrzesza/lub nie mnie osoba, ktora sama na to rozgrzeszenie czesto nie zasluguje.
Na pewno z invitro sie nie wyspowiadam nigdy, bo to by oznaczalo, ze zaluje ze mam moja Lili. Nie do pomyslenia. Niech mnie kiedys Bog z tego osadzi jak bedzie chcial.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie in vitro to nie grzech - to oni maja zryte lby ze tak mowia...nawet w ogole by mi nie przyszlo do glowy sie z tego spowiadac, a zaczelabym od tego ze dla mnie spowiedz to wielkie nieporozumienie, moge sie spowiadac w ciszy i samotnosci przed Bogiem a nie jakiemus, pedofilowi czy komu tam jeszcze :p po drugie...co ja mam za grzechy ze nakrzyczalam na meza?? dla mnie sa tylko ciezkie gzrechy jak morderstwo, kradziez a nie takie bzdety :)
 
straw a napiszesz mi jakie konkretnie masz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupilam oilatum baby, nie wiem czy polecac, bo kupilam na szybko po wizycie u pediatry. Patrzylam na sklad i ma chyba troche zlych skladnikow, ale opinie na internecie ma dobre.
Teraz kupie z Latopic bo ma super sklad i bardzo dobre opinie na internecie. Poczytaj sobie, tylko one sa dla alergikow, ale mysle ze kazdy moze ich uzywac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry