reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja +16 kg i zyjemy zdrowe cukrxycy nie ma cisnienie ok wiec generalnie sie nie przejmuje,diete moge zrobic w pare mscy i na bank schudne a zaciazyc no to probowalam i wyszly 4 lata[emoji33]‍♀️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja +16 kg i zyjemy zdrowe cukrxycy nie ma cisnienie ok wiec generalnie sie nie przejmuje,diete moge zrobic w pare mscy i na bank schudne a zaciazyc no to probowalam i wyszly 4 lata[emoji33]‍♀️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Masz totalna racje i nie mam obsesji na tym punkcie, ale wiem tez, ze to ani dobrze ani zdrowo przytyc duzo. Poza tym ja jestem duuuzo nizsza niz Ty wiec te Twoje 16 i moje 12 nijak sie do siebie maja [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Masz totalna racje i nie mam obsesji na tym punkcie, ale wiem tez, ze to ani dobrze ani zdrowo przytyc duzo. Poza tym ja jestem duuuzo nizsza niz Ty wiec te Twoje 16 i moje 12 nijak sie do siebie maja [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ojjj powiem ci ze czuje te 16 kg a zastanawiam sie ile jeszcze ,ciezko mi juz,czuje Sue niedolezna,maz depiluje i obcinal wczoraj pazurki ,niedolezna ale czuje sie Jak ksiezniczka,te kg zaczyna mi siadac na pupie puersiach i udach,jeszcze dwa tyg temu pilka byla tylko Z brzuszka a teraz JuZ cala robie Sue grubsza no Ale trudno skoro tak tyje to ok wazne cisnienie ok I brak cukrzycy a serduszko malej tez ok ,
Zobsczyny ile wszy za dwa tyg;)
A ty milych widokow dzis;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze sama daje rade z depilacja i lusterkiem. Fakt ze zajmuje mi to wiecej czasu ale poki daje rade to gole sie sama a potem bedzie M pomagal. Do kremow mam juz uraz bo kiedys zapomnialam ze nalozylam i zadzwonil tel i tak rozmawialam ze az popalilam sie z warg skura zeszla. Wiec teraz tylko maszynka.
 
Dzień dobry :) my skończyły smy 2 miesiące :) nie mam czasu zjeść nawet wiec o forum mogę zapomnieć... dziewczyny moje wstaja o 2-3 rano i.nie spia do 15-16 a jak spia to 10 minut...teraz jedna uspilam a druga w bujaczku się drze ale ściągnąć musze. u nas już 4300 i 4600 i 10 cm dłuższe chyba bo juz 56 z pepco za małe i nosimy 62 ale z innych firm 56 jeszvze długo ponoszą. czekam aż przejdą kolki wyjaśni się co z przepuklinami bo mają po 2 i może jakoś przeżyje bo póki co to.nie śpię ale sama chciałam :) pozdrawiamy
FB_IMG_1485870038356.jpg
:)
 

Załączniki

  • FB_IMG_1485870038356.jpg
    FB_IMG_1485870038356.jpg
    103,2 KB · Wyświetleń: 377
Dzień dobry :) my skończyły smy 2 miesiące :) nie mam czasu zjeść nawet wiec o forum mogę zapomnieć... dziewczyny moje wstaja o 2-3 rano i.nie spia do 15-16 a jak spia to 10 minut...teraz jedna uspilam a druga w bujaczku się drze ale ściągnąć musze. u nas już 4300 i 4600 i 10 cm dłuższe chyba bo juz 56 z pepco za małe i nosimy 62 ale z innych firm 56 jeszvze długo ponoszą. czekam aż przejdą kolki wyjaśni się co z przepuklinami bo mają po 2 i może jakoś przeżyje bo póki co to.nie śpię ale sama chciałam :) pozdrawiamyZobacz załącznik 793623 :)
Pisanka, dziewczynki sa sliczne[emoji176]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry