reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

i

A jak to sie odbywa z tym szczepieniem. Mam za 4 tygodnie, czy
musze juz umawiac wizyte? Wczesniej trzeba jechac po recepte? Na 5 w 1 i na rotawirusy?
Ja na rotawirusy dostalam recepte na pierwszej wizycie u pediatry. Miesiac pozniej szczepienie i recepta na drugą dawke i wyznaczony termin na marzec i wredy mam dostac recepte na 5w1

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja Wam powiem jakie fazy w domu cy mam mój M :D
Raz złapał mnie za cyca i pytam co robisz a on ze pomaga Gabrysiowi złapać cyca.
Kolejny raz śpi na plecach a na brzuchu trzyma jaska. Przytulam go a on oddtraca moja rękę i mówi uważaj bo tu śpi Gabrys
Kolejny raz myślę że chce mnie przytulic a on probuje mnie przyciągnąc a ja pytam co robisz. A on ze Gabrysia przyciąga bo spada.
A dziś w nocy trzyma mnie mocno i mówi że trzyma Gabrysia żeby nie spadł :D
Takie oto dziwne rzeczy się dzieją z moim m :D a rano i wieczorem ze wszystko pamięta ze tak było i zaczynamy się śmiać z tego :D
Moj tez wczoraj zlapal za cyca pytam co robisz on ze masuje zeby lepiej płynęło [emoji6] chociaż on akurat klamal i wiem po co zlapal[emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Slodziak [emoji7] ale rosną nam dzieciaczki. Dziewczyny które czekaja na swoje malenstwa pochwalcie sie brzuszkami. Dzisiaj mialam koszmar snilo mi sie ze ja urodzilam Idę jakby dla mojego brata i musialam ją im oddac a moj tata karmił ją parówkami i burakami i wiedzialam zr ona tego nie przeżyje a nie moglam nic zrobić bo to juz bylo ich dziecko [emoji20] i dzisiaj od rana bym ryczala co chwile jak sobie zdaje sprawe jakie cuda nam się dziewczyny zdarzyly. Cala ciąża mimo ze kazda z nas jakies problemy miala i teraz obok takie cudowne dzieci. Walczyłam muzyke na YouTube dla niemowlakow do zabawy a sama sie poryczalam prawie bo taka piekna [emoji6] chyba jeszcze hormony po porodzie ze mnie nie zeszly [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio jak śpiewałam Alanowi kołysankę to się popłakałam. Patrzyłam na niego, śpiewałam i uświadomiłam sobie że po tylu latach walki w końcu mogę utulić moje szczęście i zaśpiewać mu kołysankę. Dobrze że nie tylko ja rycze bo bałam się że to choroba psychiczna; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Slodziak [emoji7] ale rosną nam dzieciaczki. Dziewczyny które czekaja na swoje malenstwa pochwalcie sie brzuszkami. Dzisiaj mialam koszmar snilo mi sie ze ja urodzilam Idę jakby dla mojego brata i musialam ją im oddac a moj tata karmił ją parówkami i burakami i wiedzialam zr ona tego nie przeżyje a nie moglam nic zrobić bo to juz bylo ich dziecko [emoji20] i dzisiaj od rana bym ryczala co chwile jak sobie zdaje sprawe jakie cuda nam się dziewczyny zdarzyly. Cala ciąża mimo ze kazda z nas jakies problemy miala i teraz obok takie cudowne dzieci. Walczyłam muzyke na YouTube dla niemowlakow do zabawy a sama sie poryczalam prawie bo taka piekna [emoji6] chyba jeszcze hormony po porodzie ze mnie nie zeszly [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Martka, co ty palisz?[emoji12]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry