reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Alan je już po 120 ml mm z piersi nie wiem ile zjada
Ja z 70 ml gotowej mieszanki przeszłam na 90 ml przez 2 dni a potem na 120 ml czasem zje całą butelkę a czasem zostawi
Raczej nie zje za dużo. Dziecko je tyle ile potrzebuje. Tym bardziej swoim mlekiem nie da się przekarmic tak mi się wydaje. Mm można ograniczyć ale pierś na żądanie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
I Ty mu dajesz co 3 godz. jesc? Butle albo z piersi?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wlasnie odebralam wyniki krzywej cukrowej. Glukoze na czczo i po godzinie mam w normie. Po 2 godz niestety mam 170 a norma jest do 140. Co to oznacza? Cukrzyce ciezarnych?
Wydaje mi się że cukrzyca lale nie chce Cie w błąd wprowadzać. Często niestety się zdąża w ciąży. Ogranicz węglowodany tak czy owak. Na poczatku leczy sie cukrzyce u ciezarnych dieta i zwiększeniem ruchu. pamiętaj że ziemniaki i ryż mają dużo cukru. Uszy do góry. Często spotykam kobiety z tym problemem i dzieci rodzą się zdrowe a po ciąży śladu cukrzycy nie ma.
 
Wlasnie odebralam wyniki krzywej cukrowej. Glukoze na czczo i po godzinie mam w normie. Po 2 godz niestety mam 170 a norma jest do 140. Co to oznacza? Cukrzyce ciezarnych?
Niestety to cukrzyca ciążowa. U mnie było 90/147/160 i mam stwierdzoną. Jestem na diecie i 4 razy dziennie robię pomiary cukru we krwi.Teraz muszę raz w tygodniu chodzić na ktg. po 35tc 2 razy w tyg na ktg.
 
Wlasnie odebralam wyniki krzywej cukrowej. Glukoze na czczo i po godzinie mam w normie. Po 2 godz niestety mam 170 a norma jest do 140. Co to oznacza? Cukrzyce ciezarnych?
Oj ta cukrzyca ...
Z jankiem mialam - teraz jeszcze przed krzywa jestem...
Powiem ci tak... Jesli jest problem po obciazeniu to nie jest zle... Ja walczylam dieta i spacerami - pies byl przeszczesliwy - 3 x dziennie spacer tak 30-40 minut i cukry po posilkach idealne...
Potem mi doszly podwyzszone wyniki na czczo... I tu niestety insulina na noc byla konieczna...
Powiem tak z perspektywy czasu... Wcale nie jest tak strasznie jak sobie czlowiek wyobraza...
Na diecie ciagle bylam najedzona - mialam rozbite wszyztko na 6 posilkow z czego ostatni okolo 22... Czasami nie wiedzialam juz co jesc...
No a patrzac na wage do konca sierpbia przytylam 9 kg a potem dobporodu 19 listopada dobilam juz tylko do 11 - z czego bardzo sie ciesze... Jakby nie wylaczenie slodyczy to pewnie na 20 bym nie stanela;)
Po 33 tyg tylko wiecej ktg zlecaja:)
A jak cukry sie trzymaja w normach to dla dziecka zagrożeń nie ma duzych...

Ogolnie maly urodzil sie o czasie - skonczony 38 tc i mial 3860 - caly i zdrowy;)
Mi po porodzie cukry wrocily do normy...

Teraz ciekawe jak wyjdzie krzywa... Pewnie na kolejnej wizycie tez juz skierowanie dostane...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry