reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas tez jak u Agatek jest. Jedno przebiera drugie mleko szykuje. Chociaż czasami sama w nocy ogarniam jak m śpi jak kamień :)
Ale fakt u Ciebie dwojka i nawet jak na rękach byś miała to jeszcze druga para rąk by się przydała :)

Haha no u nas brakuje tej trzeciej pary rąk właśnie do zrobienia mleka [emoji23][emoji23] będzie jazda! Muszę nad pokarmem popracować bo mało go mam.
Coś czuję, że Wam tu będę często biadolić [emoji85]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brzmi jak w bajce [emoji23] my pierwsza noc w domu i chaos totalny! W szpitalu mi gady ładnie spały a tu w łóżeczku już nie bardzo.. jeśli ja już wyglądam jak zombie to strach pomyśleć co będzie dalej [emoji33]
I kurcze mam problem z przystawianiem równocześnie bo mi rąk brakuje :( do tego robienie pokarmu w nocy też masakra. Jak Wy to macie wszystko zorganizowane?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Flandi a tak sobie mysle, jesli budza Ci sie czesto to moze rozwiazaniem byloby miec gotowa jedna porcje pokarmu i tylko do podgrzewacza na minutke i przynajmniej jedno jest nakarmione szybko?
Oczywiscie to tylko taka moja teoria, nie wiem czy wogole ma jakies zastosowanie w realnym swiecie [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi jak w bajce [emoji23] my pierwsza noc w domu i chaos totalny! W szpitalu mi gady ładnie spały a tu w łóżeczku już nie bardzo.. jeśli ja już wyglądam jak zombie to strach pomyśleć co będzie dalej [emoji33]
I kurcze mam problem z przystawianiem równocześnie bo mi rąk brakuje :( do tego robienie pokarmu w nocy też masakra. Jak Wy to macie wszystko zorganizowane?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie poczatki tez mialam koszmarne. Ja bylam doslownie przerazona przed kazda nocą. Karmie sobie na lezaco a poranne karmienie to juz w ogole w lozku i razem dosypiamy [emoji3] . Chociaz ty wszystko razy dwa wiec wiadomo ze dwa razy trudniej. Z czasem będzie coraz latwiej [emoji8]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Gabrys śpi od 6.30 do teraz :) nie moge uwierzyć. Matka może poczytać przy kawie ince :D
Wczoraj po 22 poszedł spać i wstał ok 3 :) nie jest źle :) chociaż mógłby od 3 do rana nie spać [emoji14] ale dobre i to :)
Cudnie :)mój Alanek od 24 do 6 spał zjadł i do 10 znowu spał a teraz jesteśmy na spacerki i znowu śpi
Takie macierzyństwo to ja rozumiem; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi jak w bajce [emoji23] my pierwsza noc w domu i chaos totalny! W szpitalu mi gady ładnie spały a tu w łóżeczku już nie bardzo.. jeśli ja już wyglądam jak zombie to strach pomyśleć co będzie dalej [emoji33]
I kurcze mam problem z przystawianiem równocześnie bo mi rąk brakuje :( do tego robienie pokarmu w nocy też masakra. Jak Wy to macie wszystko zorganizowane?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Alan po powrocie do domu też kilka nocy miał ciężkich ale minęło w końcu do domku muszą się maluszki przyzwyczaić bo w szpitalu trochę inny klimat miały :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Brzmi jak w bajce [emoji23] my pierwsza noc w domu i chaos totalny! W szpitalu mi gady ładnie spały a tu w łóżeczku już nie bardzo.. jeśli ja już wyglądam jak zombie to strach pomyśleć co będzie dalej [emoji33]
I kurcze mam problem z przystawianiem równocześnie bo mi rąk brakuje :( do tego robienie pokarmu w nocy też masakra. Jak Wy to macie wszystko zorganizowane?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie mam problemu w nocy bo nocne karmienia tylko na piersi wiec przrwijam karmię i śpimy dalej
Powalczyć musisz z laktacja wtedy będzie wam łatwiej a póki co miej przygotowane wyparzone butelki z zimną przegotowaną wodą żeby w nocy dolać tylko wrzątku i juz odpowiednią temperaturę uzyskać. Zawsze to parę minut do przodu; )

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale żeby nie było, że tylko marudzę [emoji6] to cudne są te nasze kruszynki. Robię im co chwilę zdjęcia i widzę jak się codziennie zmieniają! Tyle lat walki i w końcu przywieźliśmy te nasze szczęścia do domu [emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Poprosimy o fotkę aktualna krasnoludków :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale macie fajnie. Moja w nocy prawie nie śpi. Karmię ją 2-3 razy a w międzyczasie leży i stęka. Chyba próbuje kupę zrobić, co jej się udaje dopiero nad ranem.
W dzień też słabo śpi. Taki mi się okaz trafił. Poza tym ciągle wyje, o wszystko.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie przez to że się tak denerwowałam w ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry