reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A zeby bylo smieszniej to przed soba jak mi wyrywal mialam lusterko zebym wszystko widziala. Pamietam wszystko jakby to bylo wczoraj

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
To z Ciebie byla aparatka[emoji23][emoji23][emoji23]
Po co Ci lusterko bylo? Zeby sie bardziej bac?[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To z Ciebie byla aparatka[emoji23][emoji23][emoji23]
Po co Ci lusterko bylo? Zeby sie bardziej bac?[emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tak. Mial dentysta podejscie do dzieci [emoji6] ja sie przez kilka lat balam przejezdzac obok tego miejsca

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Flandi u nas nocami bylo tak, ze jedna osoba przebierala Malego, druga robila mleko.
Dziewczyny z tym wstawaniem w nocy to jeszcze chwila i sie skonczy :D
Moj Mis chodzi spac 20/21 i spi do 7/8
Takze wieczory mamy wolne, bo i nasz starszak o 20 spi jak kamien :)
Tylko Flandi ma wszystko ×2[emoji6]

Blizniakowe mamy, ja to Was podziwiam!!!

Flandi, dasz rade i Ty z dwojka[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas tez jak u Agatek jest. Jedno przebiera drugie mleko szykuje. Chociaż czasami sama w nocy ogarniam jak m śpi jak kamień :)
Ale fakt u Ciebie dwojka i nawet jak na rękach byś miała to jeszcze druga para rąk by się przydała :)
To u nas ja wszystko ogarniam, a maz spi, bo bardzo duzo pracuje. Wlasciwie to nie spi, bo jak maly wlaczy syrene, to caly blok stawia na nogi[emoji1]
Najpierw karmie, a potem przewijam, bo tak nie krzyczy.

Martini zamowilam te butelki, ale o pojemnosci 120ml, bo chyba na teraz to takie wygodniejsze. Obym byla z nich zadowolona tak jak Ty[emoji6]

Dziewczyny jak sie zwieksza dzieciaczkom porcje mleczka? Moj maly praktycznie od 2 tyg. je po 90ml co 3 godziny. Teraz jest w trakcie 7 tygodnia. Kazdy lekarz mi gada ze za duzo je, ale nie wydaje mi sie, jak on od dluzszego czasu ma taka sama porcje. Id paru dni nie moge z nim sobie dac rady, bo chce wiecej, juz po 1,5 godziny od karmienia mi wrzeszczy i chce jesc. Woda i smoczek go nie oszuka. Cyca juz nie dam, bo mi wczoraj drugiego pogryzl az do krwi. Nayczyl sie butli i smoczka i teraz mnie gryzie maly gryzon.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale macie fajnie. Moja w nocy prawie nie śpi. Karmię ją 2-3 razy a w międzyczasie leży i stęka. Chyba próbuje kupę zrobić, co jej się udaje dopiero nad ranem.
W dzień też słabo śpi. Taki mi się okaz trafił. Poza tym ciągle wyje, o wszystko.
Zaczynam się zastanawiać czy to nie przez to że się tak denerwowałam w ciąży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Moj maly ma ostatnio tak samo[emoji6]


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To u nas ja wszystko ogarniam, a maz spi, bo bardzo duzo pracuje. Wlasciwie to nie spi, bo jak maly wlaczy syrene, to caly blok stawia na nogi[emoji1]
Najpierw karmie, a potem przewijam, bo tak nie krzyczy.

Martini zamowilam te butelki, ale o pojemnosci 120ml, bo chyba na teraz to takie wygodniejsze. Obym byla z nich zadowolona tak jak Ty[emoji6]

Dziewczyny jak sie zwieksza dzieciaczkom porcje mleczka? Moj maly praktycznie od 2 tyg. je po 90ml co 3 godziny. Teraz jest w trakcie 7 tygodnia. Kazdy lekarz mi gada ze za duzo je, ale nie wydaje mi sie, jak on od dluzszego czasu ma taka sama porcje. Id paru dni nie moge z nim sobie dac rady, bo chce wiecej, juz po 1,5 godziny od karmienia mi wrzeszczy i chce jesc. Woda i smoczek go nie oszuka. Cyca juz nie dam, bo mi wczoraj drugiego pogryzl az do krwi. Nayczyl sie butli i smoczka i teraz mnie gryzie maly gryzon.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Alan je już po 120 ml mm z piersi nie wiem ile zjada
Ja z 70 ml gotowej mieszanki przeszłam na 90 ml przez 2 dni a potem na 120 ml czasem zje całą butelkę a czasem zostawi
Raczej nie zje za dużo. Dziecko je tyle ile potrzebuje. Tym bardziej swoim mlekiem nie da się przekarmic tak mi się wydaje. Mm można ograniczyć ale pierś na żądanie

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u nas ja wszystko ogarniam, a maz spi, bo bardzo duzo pracuje. Wlasciwie to nie spi, bo jak maly wlaczy syrene, to caly blok stawia na nogi[emoji1]
Najpierw karmie, a potem przewijam, bo tak nie krzyczy.

Martini zamowilam te butelki, ale o pojemnosci 120ml, bo chyba na teraz to takie wygodniejsze. Obym byla z nich zadowolona tak jak Ty[emoji6]

Dziewczyny jak sie zwieksza dzieciaczkom porcje mleczka? Moj maly praktycznie od 2 tyg. je po 90ml co 3 godziny. Teraz jest w trakcie 7 tygodnia. Kazdy lekarz mi gada ze za duzo je, ale nie wydaje mi sie, jak on od dluzszego czasu ma taka sama porcje. Id paru dni nie moge z nim sobie dac rady, bo chce wiecej, juz po 1,5 godziny od karmienia mi wrzeszczy i chce jesc. Woda i smoczek go nie oszuka. Cyca juz nie dam, bo mi wczoraj drugiego pogryzl az do krwi. Nayczyl sie butli i smoczka i teraz mnie gryzie maly gryzon.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie też mały zje i za 1,5-2h znów chce jeść.
 
Do góry