reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kajka powodzenia dziś :) pocieszę Cię, że ja już też kompletnie bez sił, w nocy spać nie mogę, w dzień odwrotnie, wszystko mnie boli i nawet prezentów na święta nie chce mi się robić..
A prasowanie czeka mi już 3 tygodnie :D byle do lutego :p
Ja nawet nic nie zamierzam robić na święta... Pakujemy się do teściowej a w drugi dzień mamy chrzciny synka mojej siostry gdzie jestem chrzestną.. Na sama myśl jeste zmęczona.. A do lutego to Nie wiem czy wytrzymam.. Dziewczyny tak marudze że już sama ze sobą nie mogę wytrzyc ...a śmiałam się z siostry


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super ze juz w domku :) wiesz.jakie my mamy problemy? dziewczyny 47 cm a w 50.pływają jedyne pajace 3 kupilam w tesco. nie mamy smyka a zamawiać na szybko nie chcialam. dajemy rade póki co.w.tym co mamy. ale w szpitaku było najgorzej bo swoje ubranka a ja miałam 3.komplety...m musiał dowieść i dokupić i w domu nie.zostało. nic bo.miałam 6 sztuk na głowę. teraz nadal mamy 8 pajacy ...bo w reszcie mają stopy w.kroku...a.w.tesco.pustki wszytsko od 56.i czekamy na dostawe
Wyobrażam sobie niestety, masakre musisz mieć, mój 6 cm większy a też ma za duże te 50 :-/ ja nie wiem co z tą rozmiarówką jest nie tak. Najważniejsze że masz cokolwiek, zawsze możesz wyprać szybko wysuszyć i masz na zmianę :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja tam nikogo nie słuchałam w tym temacie. Jedno dziecko już mam więc kierowałam się swoim doświadczeniem i puszczałam mimo uszu co mi ktoś gadał. Twoja córa to już nastolatka więc mogłaś zapomnieć jakie rozmiary trzeba kupować:-D
O tak! Zapomniałam i niestety nie tylko info dotyczące ubranek :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry