reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Pisanka nie obwiniaj sie ze nie dajesz rady kp.
Corke karmilam 18 mcy. Blizniaki tez chcialam jak najdluzej. Tylko ze nie przewidzialam ze urodze wczesniaki. Tydzien byli na sondach. Potem nie potrafili lapac dobrze brodawki. Poranione brodawki byly. Probowalam przez kapturki ale tez sie nie udalo. W sumie od pierwszego dnia sciagam pokarm. Karmie ich moim pokarmem. Dokarmiam sztuczym srednio raz na kilka dni. Nie wiem ile waza bo nie bylismy jeszcze na szczepieniu bo sa zasmarkani. No ale jak chodzila polozna i wazyla to ladnie przybierali. Maja juz po 2 brody :) a po ubrankach widze ze rosna ladnie. Urodzilam w 33tc6d. A teraz juz maja 2,5 mca
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelin -? Odezwij się, daj znać co u Ciebie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Ja juz po zdjęciu drenow. Wiec dziś wstalam i sobie chodzę, ale do niedzieli na pewno z cewnikiem.
Maly dziś zaczął przybierać na wadze. Wazy 3050g. Ale też nie potrafi złapać brodawki. Dziś z kapturkiem poszło lepiej ale dokarmiłam jeszcze z butelki swoim
 
Dziewczynu mam.problem. kp sprawia mi tyle.bolu ze wymiekam. brodawki nie są już poranione ale.dziewcxynki plytko lapia mimo tego że. wpycham ile się da. Są małe i dzieci i brodawki i.nie daje czasem rady. ogólnie najpierw daje cyca potem z butelki swoje odciagniete i potem.odciagam resztę na nast karmienie. czuje taki ból jakby mi ktoś skręcal i ucinal sutka pp prostu piszcze :/ nie wiem co robić kremy różne mam ale to nie chodzi o skórę. tylko właśnie o ten ból cholerny...mam do siebie żal ze musze dokarmiać butelka ale jak ta większą jje na cycu godzinę a potem wypija 80 ml to wychodzi na to ze z cyca zje kilka ml a ta mała jak chciałam na cycu caky dzień to nic nie jadla bo 5 min i śpi i nie dobudzi sz. była taka blada ze zrezygnowałam z tego pomysłu póki nie osiągną dobrej wagi czyli chociaż te 3 kg. wiec teraz jest butla a potem cyc dla tej małej i w końcu zaczęła jeść więcej niż 10 ml. a gruba jje i 80 i 100 :) ale.te.cycki to masakr a:( moje w pt osiągnęły dopiero wagę urodzeniowa
Kapturki na sutki kup, z nimi jest ogromna różnica. Ja mam jedną noc za sobą kiedy mala przez 4 godziny ciumkala cycka i właśnie myślę ze prawie nic nie zjadla dopiero odciągnęłam dalam i poszla spać. Tez zasypia przy karmieniu tak ze nie jestem w stanie dobudzić.
 
reklama
Do góry