reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczynu mam.problem. kp sprawia mi tyle.bolu ze wymiekam. brodawki nie są już poranione ale.dziewcxynki plytko lapia mimo tego że. wpycham ile się da. Są małe i dzieci i brodawki i.nie daje czasem rady. ogólnie najpierw daje cyca potem z butelki swoje odciagniete i potem.odciagam resztę na nast karmienie. czuje taki ból jakby mi ktoś skręcal i ucinal sutka pp prostu piszcze :/ nie wiem co robić kremy różne mam ale to nie chodzi o skórę. tylko właśnie o ten ból cholerny...mam do siebie żal ze musze dokarmiać butelka ale jak ta większą jje na cycu godzinę a potem wypija 80 ml to wychodzi na to ze z cyca zje kilka ml a ta mała jak chciałam na cycu caky dzień to nic nie jadla bo 5 min i śpi i nie dobudzi sz. była taka blada ze zrezygnowałam z tego pomysłu póki nie osiągną dobrej wagi czyli chociaż te 3 kg. wiec teraz jest butla a potem cyc dla tej małej i w końcu zaczęła jeść więcej niż 10 ml. a gruba jje i 80 i 100 :) ale.te.cycki to masakr a:( moje w pt osiągnęły dopiero wagę urodzeniowa
 
Dziewczynu mam.problem. kp sprawia mi tyle.bolu ze wymiekam. brodawki nie są już poranione ale.dziewcxynki plytko lapia mimo tego że. wpycham ile się da. Są małe i dzieci i brodawki i.nie daje czasem rady. ogólnie najpierw daje cyca potem z butelki swoje odciagniete i potem.odciagam resztę na nast karmienie. czuje taki ból jakby mi ktoś skręcal i ucinal sutka pp prostu piszcze :/ nie wiem co robić kremy różne mam ale to nie chodzi o skórę. tylko właśnie o ten ból cholerny...mam do siebie żal ze musze dokarmiać butelka ale jak ta większą jje na cycu godzinę a potem wypija 80 ml to wychodzi na to ze z cyca zje kilka ml a ta mała jak chciałam na cycu caky dzień to nic nie jadla bo 5 min i śpi i nie dobudzi sz. była taka blada ze zrezygnowałam z tego pomysłu póki nie osiągną dobrej wagi czyli chociaż te 3 kg. wiec teraz jest butla a potem cyc dla tej małej i w końcu zaczęła jeść więcej niż 10 ml. a gruba jje i 80 i 100 :) ale.te.cycki to masakr a:( moje w pt osiągnęły dopiero wagę urodzeniowa
Kochana a nakładki silikonowe na piersi próbowałaś? Zawsze trochę złagodzą ból :-) a że dokarmiasz butelką to przecież nic złego!odciagasz swoje mleczko i dziewczynom podajesz a nie poisz ich piwem żeby mieć wyrzuty sumienia ;-) głowa do góry, zęby zacisniete i do przodu :-D

Sent from my C6603 using Forum BabyBoom mobile app
 
Szybko zleci jak będzie ważył już konkret. Ja nawet nie wiem kiedy to zlecialo u mojego małego. Przecież dopiero co urodziłam. Dopiero po dzieciach widać jak czas ucieka

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie, czas pędzi jak szalony :-) ani się obejrzysz a już do szkoły pójdzie :-)

Sent from my C6603 using Forum BabyBoom mobile app
 
Kochana a nakładki silikonowe na piersi próbowałaś? Zawsze trochę złagodzą ból :-) a że dokarmiasz butelką to przecież nic złego!odciagasz swoje mleczko i dziewczynom podajesz a nie poisz ich piwem żeby mieć wyrzuty sumienia ;-) głowa do góry, zęby zacisniete i do przodu :-D

Sent from my C6603 using Forum BabyBoom mobile app
Nie próbowałam nakładem bo mam kupione ale chyba rozmiar nie ten. ból jest taki ze orzy kp kopie w podłogę a zaciśniete zęby nienpomagaj :(
 
Nie próbowałam nakładem bo mam kupione ale chyba rozmiar nie ten. ból jest taki ze orzy kp kopie w podłogę a zaciśniete zęby nienpomagaj :(
Spróbuj te nakładki one naprawdę pomagają ukoić ból, najlepsze są S ale jak masz inne to próbuj może akurat się sprawdzą :-) trzymam kciuki

Sent from my C6603 using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej hej laseczki :)
Mamuski kiedy wychodzicie do domku?
Lili dzieki Bogu ze to nie wody!!! Ktory masz wogole tc?
A moj 3miesieczny wczesniaczek (29+5) wazy ok 5 kg :) juz dorobil sie drugiej brody :) :) i fajnie bo jakos tak samo to wyszlo z siebie ze mamy pory karmienia, pory spania i niespania dzieki temu maly w nocy wstaje tylko raz :) w dzien potrafi spac nawet 3h, ja mam czas i odpoczac i ogarnac mieszkanie, zajac sie starszakiem :)
 
Ja w domu, wyszlam na zadanie. Testy na wody wychodzily ok, usg ok, szyjka poleciala i ponic mam mega anemie. Powiedzieli mi wprost ze nie mam czego szukac u nich bo jka cos to oni nie sa w stanie ratowac skrjanych wczesniakow. No to sie zawinelam do domu :-). Wlasne lozko [emoji4]. Szpitalne bylo dla mnie za krotkie i mega twarde.. spalam moze 4h w nocy.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Lile rozumiem Cię doskonale. Też wyszłam na własne życzenie. Miałam wrażenie że bali się podjąć decyzję więc zrobiłam to za nich. W domu jest dużo przyjemniej[emoji4]
Może znajdź szpital który poradzi sobie z wcześniakami i gdyby ciś się działo uderzaj od razu tam. Chociaż Oczywiście Ci tego nie życzę. Nie wiem skąd jesteś....
 
Mieszkam pod warszawa, wiec jak cos to godzina i jestem w wawie - marzy mi sie zelazna, ale tutaj mi mowili ze karowa/czerniakowska. Teraz taki glupi moment, ze z jednej strony juz obciazenie jest, ale jakby co to nie ma czego ratowac - 22tc..


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pisanka, a przychodzi do Ciebie położna? Moja koleżanka miała taki problem. Na szczęście trafia na fajną położną i ona jej pomogła, powiedziała co może pomóc i faktycznie zaczęła karmić małą bez bólu i cierpienia. Zapytaj, ona powinna jakoś pomóc.

Lile, Ty myśl pozytywnie! Maluchy sobie grzecznie siedzą i nie będzie potrzeby ich ratowania. Na wszelki wypadek zorientuj się w tych szpitalach, ale skoro wyszłaś do domu, to wszystko idzie w dobrym kierunku. Oszczędzaj się i powoli do przodu :)
 
Do góry