reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Martka chyba każda z nas im bliżej terminu tym bardziej się przejmuje i obawia.
Wczoraj ja wymiotowalam po śniadaniu a później cały dzień bylo mi niedobrze. Spać to ja teraz do 3 razy w ciągu dnia mogę :) właśnie teraz się obudzilam :D

Ja to już zaczęłam się martwić od momentu jak TeQuila trafiła do szpitala, a później Pisanka.

Sama doszukuje się już objawów. Jak mnie zakluje to myślę czy to szyjka się skraca czy mam skurcze itd. Tez się zastanawiam czy urodze przed cc czy dam radę wytrzymać do terminu
 
Nie zazdroszczę pobytu w szpitalu,masz już wszystko gotowe w domu na przyjęcie dziewczynek?
Hmmm mam ubranka i kolyski. i torbę spakowana.a tak to dupa. zamówię prześcieradła jeszvze do kołyski rozki mam pościeli nie bd miała wiec tylko prześcieradła. jakieś ozdoby jak bd juz z dziećmi niestety fundusze się skończyły :D

Lile edit:
może będzie miejsce bo chyba kogoś na rodzenie zabierają :D ale ona tez czeka na miejsce :D
 
reklama
Do góry