reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A dobrze sie czujesz? Nie boli brzuch i kregoslup?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie boli ani.krzyż ani brzuch. Nie twardnieje mi tak.jak kiedyś ze jeden bok jak skala teraz czasem jest twardy ale nie czuje tego tylko przy dotyku cżuć. Jedyne co mi dolega to cofajace się jedzenie. Mogę nie jeść nawet 5 h a i tak musze przed snem ze.2.h posiedzieć na lozku. A tak to super
 
reklama
Nic nie boli ani.krzyż ani brzuch. Nie twardnieje mi tak.jak kiedyś ze jeden bok jak skala teraz czasem jest twardy ale nie czuje tego tylko przy dotyku cżuć. Jedyne co mi dolega to cofajace się jedzenie. Mogę nie jeść nawet 5 h a i tak musze przed snem ze.2.h posiedzieć na lozku. A tak to super
To fajnie ze dobrze sie czujesz bo jest duza szansa ze jeszcze dlugo maluchy posiedza w brzuszku[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas jutro mina 4 tygodnie jak urodziłam. Alusia waży już 2130g a Adaś 2260g :)
Takze ladnie przybieraja na wadze. Ale o wyjściu nie ma mowy na razie :(
Dziewczyny, jeszcze sobie przypomniałam: rehabilitantki odradzaly bujaczki-chyba że z funkcją rozkładania do pozycji calkowicie leżącej. I dzidziusie nie mogą w tym długo leżeć. Ale decyzja należy do każdej z Was.
Pisanko, życzę Ci żebyś dotrwala trochę dłużej niż do 30tc. Ja urodziłam w 31tc i jest strasznie ciężko. Moje dzidziusie miały problemy z oddychaniem, jedzeniem. Jest już lepiej, ale jeszcze chwila minie zanim będę mogła się nimi cieszyć w domu.
Agatek, a jak Twój dzielny Maluch ??? Przybiera na wadze ? A ty jak ? Doszlas już do siebie po cesarce ?
 
U nas jutro mina 4 tygodnie jak urodziłam. Alusia waży już 2130g a Adaś 2260g :)
Takze ladnie przybieraja na wadze. Ale o wyjściu nie ma mowy na razie :(
Dziewczyny, jeszcze sobie przypomniałam: rehabilitantki odradzaly bujaczki-chyba że z funkcją rozkładania do pozycji calkowicie leżącej. I dzidziusie nie mogą w tym długo leżeć. Ale decyzja należy do każdej z Was.
Pisanko, życzę Ci żebyś dotrwala trochę dłużej niż do 30tc. Ja urodziłam w 31tc i jest strasznie ciężko. Moje dzidziusie miały problemy z oddychaniem, jedzeniem. Jest już lepiej, ale jeszcze chwila minie zanim będę mogła się nimi cieszyć w domu.
Agatek, a jak Twój dzielny Maluch ??? Przybiera na wadze ? A ty jak ? Doszlas już do siebie po cesarce ?
Wiem wiem 30 to minimumale gin mówi ze dam rade spokojnie 8 tyg a potem już jakoś poleci. Wiec teraz oby do 34 tc a potem z gorki :) pewnie niedługo cie wypuszcza :* pewnie jeszvze ze 2 tygodnie
 
Madzionga a czemu Was nie wypisuja?? Ja juz doszlam do siebie, czuje sie ok, rana mnie w zasadzie nie boli. Maluszek dobrze, z oddychaniem od poczatku bylo dobrze, po niecalej dobie odlaczony od cepapu. Wlasnie wczoraj wrocilismy do wagi urodzeniowej i powoli idziemy do gory. Ja czekam jak na zbawienie do 2 kg wtedy będzie szansa zeby wyjsc do domku.
 
Madzionga a czemu Was nie wypisuja?? Ja juz doszlam do siebie, czuje sie ok, rana mnie w zasadzie nie boli. Maluszek dobrze, z oddychaniem od poczatku bylo dobrze, po niecalej dobie odlaczony od cepapu. Wlasnie wczoraj wrocilismy do wagi urodzeniowej i powoli idziemy do gory. Ja czekam jak na zbawienie do 2 kg wtedy będzie szansa zeby wyjsc do domku.
Maluszki są slabe jeszcze. I musimy skończyć 36 albo 37tc żeby dzidziusie mogły zostać zaszczepione. Potem parę dni obserwacji i do domku :)
 
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Madzionga witamy na świecie dzieciaczki :* Są silne! Dadzą radę !
Agatek kciuki za każdy dzień maluszka na świecie :* duży silny chłopak poradzi sobie z pomocą mamusi !

WRZESIEŃ
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru

23: kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
24: natula - odbiór i omówienie wyników papa
24: MartiniM - wizyta kwalifikująca do porodu
26: ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: kinia - wizyta kontrolna
28: lile - wizyta u gin prowadzącego ciążę

PAŹDZIERNIK
3: Flandi - badania prenatalne ll trymestru
3: Rybka - badania prenatalne
4 : Fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
4: natula - wizyta u gin prowadzącego ciąże
5: mavi - badanie prenatalne II trymestru
5: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciąże
6: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
12: Kajka*89- badania prenatalne II trymestru
12:mavi - wizyta u gin prowadzącego ciąże
31: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LISTOPAD
14: Pisanka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
kinia: dziewczynka
28.03.2017 - natula: dziewczynka?
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
15.02.2017 - Flandi :
dziewczynka & ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : chłopiec

28.03.2017- natula : dziewczynka?
11.04.2017 - rybka: ?&?
 
Ja dzisiaj biore sie za pakowanie maluszka, zastanawiam sie tylko ile pampersiorow zapakowac , bo w calej paczce jest 43 szt to napewno za duzo i w ogole szkoda miejsca w torbie. Nie wiem czy maz bedzie akurat w domu , bo to zalezy jak ja bede rodzic czy cc i termin znany czy sn i nie znamy dnia ani godziny :p wiec woalalbym byc przygotowana ,zeby rodzicow nie klopotac z jazda do mnie i do szpitala i tak wkolo. Tak pomyslalam ze moze te 12-13 szt wystarczy ?

U mnie coraz gorzej jak leze jakos boli mnie caly dol plecow, mysle ze to nie nerki tylko miednica ? :( mam nadzieje ze to normalny objaw i nie musze sie zamartwiac.
 
reklama
Ja dzisiaj biore sie za pakowanie maluszka, zastanawiam sie tylko ile pampersiorow zapakowac , bo w calej paczce jest 43 szt to napewno za duzo i w ogole szkoda miejsca w torbie. Nie wiem czy maz bedzie akurat w domu , bo to zalezy jak ja bede rodzic czy cc i termin znany czy sn i nie znamy dnia ani godziny :p wiec woalalbym byc przygotowana ,zeby rodzicow nie klopotac z jazda do mnie i do szpitala i tak wkolo. Tak pomyslalam ze moze te 12-13 szt wystarczy ?

U mnie coraz gorzej jak leze jakos boli mnie caly dol plecow, mysle ze to nie nerki tylko miednica ? :( mam nadzieje ze to normalny objaw i nie musze sie zamartwiac.
Zdecydowanie za malo, maluszka bedziesz przebierac co karmienie czyli srednio co 2,5-3 godziny. Wiec srednio na dobe potrzebujesz 8-9 pampersow. Ja bym wziela cala paczke i tyle.
 
Do góry