reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy Wam glownie dzidzia tez siedzi po 1 stronie? U mnie na poczatku ciagle byl po lewej , po lewej pierwsze ruchy i tam go wiecej czulam , a teraz od dluuuugiego czasu stale po prawej praktycznie :p
 
Co do przewijaka to ja chyba będę miała na lozeczko na jedno.bo na dwa bez sensu raczej. Przy łóżeczku z przewijak em będzie stał waski słupek malma wysoki na rzeczy do pielęgnacji pieluchy i inne małe rzeczy. Komode na ubranka tez z malma ale 160 cm. Nie będę miała szafy tylko komoda i komoda słupek . A kupie do wanienki przewijak taki z ikei tylko uzwany za 3 dychy ale zastanawiam się ile udźwignąć może taki przewijak drewniany chociaż w sumie dużo wody się nie leje do wanienki.
 
Heh...domyslalam sie ze Ci sie spodoba, bo mamy podobny gust, ale ostatecznie myslalam ze zostaniesz przy komodzie z Ikei[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja muszę umeblować mieszkanie od podstaw także mam jeszcze chwilę na dokonanie wyboru, meble z Ikei są funkcjonalne i tanie stąd mój wybór ale jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia :p ta z voxa podoba mi się bardzo, muszę się jej bliżej przyjrzeć :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wam glownie dzidzia tez siedzi po 1 stronie? U mnie na poczatku ciagle byl po lewej , po lewej pierwsze ruchy i tam go wiecej czulam , a teraz od dluuuugiego czasu stale po prawej praktycznie :p
U mnie kopie jeden dzien na lewo od pepka, na drugi dzien na prawo od pepka. Wierci sie strasznie, bo czesto czuje jakby mi ktos tam tunele kopal w brzuchu. Ale sa tez dni ze kopnie ze dwa razy i cisza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie kopie jeden dzien na lewo od pepka, na drugi dzien na prawo od pepka. Wierci sie strasznie, bo czesto czuje jakby mi ktos tam tunele kopal w brzuchu. Ale sa tez dni ze kopnie ze dwa razy i cisza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja juz teraz tez go duzo czesciej czuje i jak sie przemieszcza wypina itd tylko mowie co tak sobie upodobal ta prawa strone ? :D
 
Ja muszę umeblować mieszkanie od podstaw także mam jeszcze chwilę na dokonanie wyboru, meble z Ikei są funkcjonalne i tanie stąd mój wybór ale jak to mówią tylko krowa zdania nie zmienia :p ta z voxa podoba mi się bardzo, muszę się jej bliżej przyjrzeć :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Tequila, dom pewnie tez wybudowaliscie z tych nowoczesnych i pewnie przewaga bialego w nim bedzie z dobatkiem szarosci, wystroj cos a'la wloski, nowoczesny, proste formy?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tequila, dom pewnie tez wybudowaliscie z tych nowoczesnych i pewnie przewaga bialego w nim bedzie z dobatkiem szarosci, wystroj cos a'la wloski, nowoczesny, proste formy?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie, kupiliśmy dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu apatramentowców z własnym ogródkiem :-) ale reszta się zgadza, proste formy, biel, szarość, beton z domieszką drewna dla ocieplenia :-) jedyne kolorowe akcenty to miętowa pościel w łóżeczku Alana :p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry