reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny czy Wam glownie dzidzia tez siedzi po 1 stronie? U mnie na poczatku ciagle byl po lewej , po lewej pierwsze ruchy i tam go wiecej czulam , a teraz od dluuuugiego czasu stale po prawej praktycznie :p
U mnie młody siedział od początku po prawej stronie a teraz się kręci po całym brzuchu :-) wszędzie go pełno ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie kopie jeden dzien na lewo od pepka, na drugi dzien na prawo od pepka. Wierci sie strasznie, bo czesto czuje jakby mi ktos tam tunele kopal w brzuchu. Ale sa tez dni ze kopnie ze dwa razy i cisza.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój synuś też tak czasem ma że cały dzień nie kopie, denerwuje się oczywiście, ale jak idę spać to da o sobie znać kopniakiem czy dwoma i cisza, a na drugi dzień od rana wariacje :p bąble chyba też mają gorsze dni ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie zgłębiałam tematu ale raczej się nie skuszę, coś tam słyszałam że dużo dobrego ale kiedyś nie było i też było dobrze:p

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kiedys bylam na to zdecydowana, ale teraz sie zastanawiam czy faktycznie medycyna az tak poszla do przodu, czy to narazie jest na etapie badan.
Chodzi o to ze jak dziecko zachoruje na jakas chorobe, np bialaczke, to biora ta krew pepowinowa robia dziecku zastrzyki i te komorki sie namnazaja i dziecko zdrowieje. Ze sznura pepowinowego mozna leczyc dziecko, jego rodzenstwo i rodzicow.
Duzo jest tych chorob ktore mozna tym leczyc. Tu chodzi o te komorki macierzyste.
No tylko czy to faktycznie dziala, czy to narazie sa experymenty.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kiedys bylam na to zdecydowana, ale teraz sie zastanawiam czy faktycznie medycyna az tak poszla do przodu, czy to narazie jest na etapie badan.
Chodzi o to ze jak dziecko zachoruje na jakas chorobe, np bialaczke, to biora ta krew pepowinowa robia dziecku zastrzyki i te komorki sie namnazaja i dziecko zdrowieje. Ze sznura pepowinowego mozna leczyc dziecko, jego rodzenstwo i rodzicow.
Duzo jest tych chorob ktore mozna tym leczyc.
No tylko czy to faktycznie dziala, czy to narazie sa experymenty.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie, a przede wszystkim jakie jest prawdopodobieństwo że kiedykolwiek z niej skorzystasz a płacić pewnie trzeba co roku za przechowywanie, ja raczej sceptycznie do takich nowinek podchodzę

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie, a przede wszystkim jakie jest prawdopodobieństwo że kiedykolwiek z niej skorzystasz a płacić pewnie trzeba co roku za przechowywanie, ja raczej sceptycznie do takich nowinek podchodzę

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram... jakby trzeba bylo placic co roku to ja bym stale miala cos tam do oplaty, narazie mam zamrozone komorki macierzyste, jeszcze to by mi doszlo. Wymyslaa wszystko co mozliwe i dobrze bo czasem sie przydaje, ale nie sadze zeby czesto, a koszty nie male.
 
To jest jakby rodzaj polisy ubezpieczeniowej. Koszty niemale. Ale nie wiem czy to nie naciaganie ludzi, bo przeciez jakby to dzialalo, to dzieci nie umieralyby na bialaczke, bo wystarczyloby zeby rodzice postarali sie o rodzenstwo dla chorego dziecka, ktore odda mu krew.
I tu sie zaczelam zastanawiac czy to aby nie sprzedawanie ludziom marzen.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest jakby rodzaj polisy ubezpieczeniowej. Koszty niemale. Ale nie wiem czy to nie naciaganie ludzi, bo przeciez jakby to dzialalo, to dzieci nie umieralyby na bialaczke, bo wystarczyloby zeby rodzice postarali sie o rodzenstwo dla chorego dziecka, ktore odda mu krew.
I tu sie zaczelam zastanawiac czy to aby nie sprzedawanie ludziom marzen.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja myślę że może jest to terapia wspomagająca, jakieś właściwości ma ale żeby wyleczyć tak ciężkie choroby jak białaczka? Wątpię! Każdy rodzic zrobiłby wszystko dla umierającego dziecka i tak jak piszesz, postaralby się o rodzeństwo, a to chyba nie jest takie proste
Muszę poczytać o tym więcej i wtedy wrócimy do tematu ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pisanka już myślałam że znalazłam wózek dla ciebie ale niestety okazało się że nie spełnia wszystkich oczekiwań :p za szeroki jest niestety
Leviroo, nawet spoko wygląda, ma pompowane koła, i zestaw 3w 1 kosztuje niecałe 2tys nowy!
Ale za szeroki :-(

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry