reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a jaką wanienke kupujecie? Ja myślę o takiej komodzie kąpielowej albo jakiejś wanience na stojaku, na początku chciałam wiaderko do kąpieli ale ostatecznie zrezygnowałam z niego na rzecz tradycyjnej wanienki

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dostałam wanienki jedna taka malutka z ikei druga już na większe dziecko. Tez myślę co zrobić żeby nie myc na podłodze bo przewijala nie zmieszcze chyba ze będzie stał tylko na kąpiel. A do tej malutkiej nie ma dedykowanych stojaków a te stojaki to tez takie dziwne nie stabilne
 
reklama
Nie da rady hahah mi dogodzić ale jakbym mogła chcieć jaki chce to
Do 80 cm
Obok siebie
Do 20 kg
W miarę duże gondole twarde
Spacerówki regulowane oparcia
Najlepiej możliwość w spacerkwie przodem i tylem do mamusi
Możliwość montażu maxi cosi
Pompowane koła
Hmm, nie ma takich :p haha

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostałam wanienki jedna taka malutka z ikei druga już na większe dziecko. Tez myślę co zrobić żeby nie myc na podłodze bo przewijala nie zmieszcze chyba ze będzie stał tylko na kąpiel. A do tej malutkiej nie ma dedykowanych stojaków a te stojaki to tez takie dziwne nie stabilne
Jak kupowałam wózek to spodobała mi się jedna ale za cholere nie umiem sobie nazwy firmy przypomnieć żeby sprawdzić opinie na necie, była w bardzo ładnym kształcie, na stojaku, z odpływem i atestem za jakieś 240 zł ale pustkę w głowie mam i dupa ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jaką wanienke kupujecie? Ja myślę o takiej komodzie kąpielowej albo jakiejś wanience na stojaku, na początku chciałam wiaderko do kąpieli ale ostatecznie zrezygnowałam z niego na rzecz tradycyjnej wanienki

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kupilam tez zwykla, poczatkowa zastanawialam sie nad stojakiem ale w sumie niebardzo mi to odpowiadalo, wiec od kogos mam dostac taki stolik wiekszy i na tym bede ustawiac. Ogladalam tez takie komody niby full wypas , ale sobie mysle zagrace sie do kwadratu juz :)
 
Jak kupowałam wózek to spodobała mi się jedna ale za cholere nie umiem sobie nazwy firmy przypomnieć żeby sprawdzić opinie na necie, była w bardzo ładnym kształcie, na stojaku, z odpływem i atestem za jakieś 240 zł ale pustkę w głowie mam i dupa ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
To faktycznie niedroga.... ja ta ktora ogladalam byla cos niewiele mniej niz 400 albo ciut wiecej nawet.
 
Ja kupilam tez zwykla, poczatkowa zastanawialam sie nad stojakiem ale w sumie niebardzo mi to odpowiadalo, wiec od kogos mam dostac taki stolik wiekszy i na tym bede ustawiac. Ogladalam tez takie komody niby full wypas , ale sobie mysle zagrace sie do kwadratu juz :)
No trochę miejsca zajmują ale w sumie wszystko pod ręką, wygodnie i wanienka i przewijak i akcesoria, na koleczkach więc wszędzie można przestawić, sama nie wiem :-/

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gdzie będziesz kąpać?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba bede stawiac wanienke w pokoju na lozku.
Kupuje komode z przewijakiem, wiec malego szybko wykapie i poloze na przewijak i reszta zabawy juz na przewijaku.
Wstawie fote tej komody, moze Ci spasuje, choc wiem ze Ty juz zdecydowana jestes na ta z ikei[emoji6]

Nie mam miejsca w mieszkaniu zeby powstawiac wszystkie rzeczy, wiec musze jakos inaczej wszystko zaplanowac[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry