reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja jak jadę do pracy , wychodzę o 6:20 to jest zimno, już przeżyłam ten szok, jak założyłam kurtkę, chcę zasunąć, a tu... zonk ;) nie da się :)
na następnej wizycie biorę już l4 ale jeszcze 3 tygodnie przede mną, więc też jakoś przelecę, nie planuję kupować nic nowego, na h&m były wyprzedaży fajne parki nawet po 99 zł, niestety duże rozmiary. Planuję też coś na lumpie poszukać.
A właśnie Pisanka proszę o wpisanie mnie na 30.08 wizyta u gin prowadzącej ciążę

Haha no ja szok przeżyłam wczoraj ale ze spodniami ;) po pięciu próbach wyszło, że zostało mi chodzenie w dresach, a do pracy tylko sukienki ;) i nic nie mam ciążowego, bo mi się wydawało, że jeszcze mnóstwo czasu na to!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wg om termin na 22.02.2017, a wg usg 23.02.2017 ale mi sie wydaje, ze lekarz zle mi obliczył termin om i powinno byc tak jak w usg. (albo nawet dzien pozniej). Zreszta morze ktoś umie policzyć? Miesiączkę miałam 19.05.2016 crio 07.06.2016- 5 dniowego blastusia.
Najprawdopodobniej dziewczynka [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kuuurcze i już Ci powiedzieli płeć prawdopodobną? Ja miałam I prenatalne tydzień temu i nic :( siedzą dwa bąble, machają, ale co między nogami to nie było widać :( fajnie Ci!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, a co myslicie o wozkach Bebetto?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mialam i tak: jakosciowo super, funkcjonalnie tez. Bardzo mi sie podobala opcja budki w gondoli ze moglam powiekszyc budke a malemu otwrzyc okienko z moskitiera. Super opcja. Ponadto wozek byl zgrabny, maly i fajny. Ale chyba trafil nam sie trefny model bo nasz wozek a szczegolnie spacerowka skrecala w jedna strone, i srednio sie nam wozilo... takze wozek sprzedalam i kupilam nowy, ale juz nie bebetto.
 
Mialam i tak: jakosciowo super, funkcjonalnie tez. Bardzo mi sie podobala opcja budki w gondoli ze moglam powiekszyc budke a malemu otwrzyc okienko z moskitiera. Super opcja. Ponadto wozek byl zgrabny, maly i fajny. Ale chyba trafil nam sie trefny model bo nasz wozek a szczegolnie spacerowka skrecala w jedna strone, i srednio sie nam wozilo... takze wozek sprzedalam i kupilam nowy, ale juz nie bebetto.
A jaki kupilas? Tez jestes zadowolona?
Te wozki to dla mnie czarna magia, nie wiem na co patrzec, co jest wazne.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka a popatrz na Tutek firmę. Ja wstępnie ma nią jestem zdecydowana widziałam na żywo i jest super. Teraz w sobotę idziemy jeszcze raz obejrzeć i pojeździć.
I nie martw się tymi kopniakami. Ja gdzieś czytalam ze dziewczyna ok 24 tc poczula. Jak chcesz pobudzić bobasa to jeszcze zimne możesz wypić lub lody zjeść :) i zaobserwuj pępek. U mnie na początku zauważyłam jak pępek zasysa i puszcza :) a dopiero po tyg poczułam kopniaka.
 
reklama
Strawbelka a popatrz na Tutek firmę. Ja wstępnie ma nią jestem zdecydowana widziałam na żywo i jest super. Teraz w sobotę idziemy jeszcze raz obejrzeć i pojeździć.
I nie martw się tymi kopniakami. Ja gdzieś czytalam ze dziewczyna ok 24 tc poczula. Jak chcesz pobudzić bobasa to jeszcze zimne możesz wypić lub lody zjeść :) i zaobserwuj pępek. U mnie na początku zauważyłam jak pępek zasysa i puszcza :) a dopiero po tyg poczułam kopniaka.
Ewelin, wlasnie patrzylam. Tez ladne.
Tylko ja to musze na zywo je wszystkie zobaczyc i wyprobowac. Narazie zbieram opinie.

Te bialo-czarne najladniejsze z tej firmy.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry