reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja jak jadę do pracy , wychodzę o 6:20 to jest zimno, już przeżyłam ten szok, jak założyłam kurtkę, chcę zasunąć, a tu... zonk ;) nie da się :)
na następnej wizycie biorę już l4 ale jeszcze 3 tygodnie przede mną, więc też jakoś przelecę, nie planuję kupować nic nowego, na h&m były wyprzedaży fajne parki nawet po 99 zł, niestety duże rozmiary. Planuję też coś na lumpie poszukać.
A właśnie Pisanka proszę o wpisanie mnie na 30.08 wizyta u gin prowadzącej ciążę
 
reklama
Dzień dobry :)
Super dziewczyny ze wszystko z wami w porządku :)
Mavi jAK możesz podać mi termin porodu i płeć bobasa to cie wpisze pod koniec no i oczywiście mavi z kajka data wizyty następnej :)
Co do kurtek to ja nie mam pojecia w czym będę w sumie narazie nie wychodzę za bardzo z domu i jakieś swetry można zakładać. Szukam na szmatach ale nic nie ma ciężarnych. Bo dawać 2 stow na 3 razy to tak jak z kombinezon em dla bobasow albo wyjdziesz albo nie wyjdziesz

Wg om termin na 22.02.2017, a wg usg 23.02.2017 ale mi sie wydaje, ze lekarz zle mi obliczył termin om i powinno byc tak jak w usg. (albo nawet dzien pozniej). Zreszta morze ktoś umie policzyć? Miesiączkę miałam 19.05.2016 crio 07.06.2016- 5 dniowego blastusia.
Najprawdopodobniej dziewczynka [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc laseczki!
Ja Wam powiem ze na zime kurtka potrzebna. Niby sie malo wychodzi, ale jednak. Tylko, ze sie nie oplaca kupowac nowej. Najwygodniej jest pozyczyc od kolezanki, ktora wczesniej byla w ciazy. Ja tak zrobilam w pierwszej ciazy. Teraz mam fajna narzutke z reserved taka cieplutka, na zamek z kolnierzem, i nie jest to ciazowka. Przesmigalam cala wiosne, a teraz mam na zimne wieczory czy dni. Naprawde jest super, normalnie ja zapinam bo jest sama z siebie tak uszyta ze jest luzna. Czasami ja nawet w tamta zime nosilam, do tego gruby komin i emu i jak jechalismy gdzies autem to juz kurtki nie bralam.
 
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia

Sierpień


16: Nikaaa - wizyta kontrolna po cc
17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru
19: mavi ' wizyta u gin prowadzącego ciążę
22: pisanka89 - usg 3/4 d
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

WRZESIEŃ
6: fiolek81 - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
13: MartiniM - usg lll trymestru <3
19: pisanka89- wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
20 : fiolek81 - badania prenatalne ll trymestru

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3
21.10.2016 - madzionga : chłopiec & dziewczynka
13.11.2016 - MartiniM : chłopiec
17.11.2016- agatek28 : chłopiec (cc)
19.12.2016 - martka83 : dziewczynka

24.12.2016 - kasia_basia : dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka : chłopiec
26.12.2016 - ewelin86 : chłopiec

27.12.2016- pisanka89 : dziewczynka & dziewczynka

07.01.2017- TeQuila : chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81 : ?
22.02.2017 - mavi : dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89 : ?



Wszystko zajęte
 
Ja jak jadę do pracy , wychodzę o 6:20 to jest zimno, już przeżyłam ten szok, jak założyłam kurtkę, chcę zasunąć, a tu... zonk ;) nie da się :)
na następnej wizycie biorę już l4 ale jeszcze 3 tygodnie przede mną, więc też jakoś przelecę, nie planuję kupować nic nowego, na h&m były wyprzedaży fajne parki nawet po 99 zł, niestety duże rozmiary. Planuję też coś na lumpie poszukać.
A właśnie Pisanka proszę o wpisanie mnie na 30.08 wizyta u gin prowadzącej ciążę
Martka to Ty dlugo pracujesz :) ja poszlam w 15 tyg na L4 :p ale gdybym miala inna prace mysle ze jeszcze bym troszke pociagla.
Co do kurtek tez nie zamierzam szalec... mam jakis plaszczyk na jesien i mysle ze wyjme pasek z niego i chociaz tyle o ile bedzie dobry. Kurtke zimowa mialam dosc obcisla , nie wiem czy nawet po porodzie bedzie ok zwlaszcza jak piers pojdzie do przodu :p
 
reklama
Do góry