reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny nie polecam teraz wyjazdu nad morze. Ciągle pada i nie zapowiada się poprawa w najbliższych dniach. Wczoraj było chyba 12 stopni. Masakra.
Zgadzam sie ogladalam zapowiedzi i wyglada to byle jak zwlaszcza do niedzieli ,a my wlasnie w niedziele na wieczor mielismy wracac, ale w zasadzie nie z tego powodu , ale inne sprawy sie pokomplikowaly M zjedzie pozniej niz mial wrocic i nici z wyjazdu moze inny termin... nie rozpaczam zabardzo bo mam zdawane relacje od rodziny wiec nie ma czego zalowac :)
 
Pisanka a zaobserwuj dokładnie po jakich czynnościach twardnieje Ci brzuch. Bo mi tak jak Martini pisze os długiego chodzenia twardnieje ale usiade i odpocznie i jest ok. Ale to zadko się zdarza
 
Pisanka, twardniejący brzuch na takim wczesnym etapie jest niepokojący. Nie wiem czy Twój lekarz zwraca na to uwagę, ale moja dr na każdej wizycie pytała czy brzuch mi twardnieje, ile razy dziennie itp. Te twardnienia to skurcze, mogą skracać szyjkę. Na późniejszym etapie ciąży, jeżeli tych twardnień jest nie więcej jak 10 dziennie to jest to niby normalne (skurcze Braxtona H.), ale teraz nie powinno ich być. Ty za dużo latasz. Zostań parę dni w domu i myślę, że zobaczysz różnicę. Bierz nospe, magnez i poleguj w domu. Pisałaś, że boli Cię krzyż, biodra. Powinnaś sobie kupić taką poduszkę do leżenia. Poczułabyś ulgę. Zaraz Ci jakiś link przykładowy wrzucę.
 
reklama
Do góry