reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

A czy myślicie że przy zaparciach może twardniec ? Niezalatwialam się ze 3 dni a od tygodnia mam problem. I w sumie mój problem z brzuchem jest też kilka dni.:/
 
reklama
Bo on raz w dotyku jest miękki a raz twardy tylko przy dotyku. Nie czuję twardniena. Nie wiem jak to wytłumaczyć po prostu dotknęła brzuch i pod skórą i tłuszczem czuje twardsza macice lekarz tez czuła wczoraj. W pon mam swojego gina wszystkiego się dowiem
 
Pisanko wez Ty wogole nigdzie nie chodz. Lez do wizyty plackiem. Bierz leki i sie nie stresuj. Ewentualnie jedz na IP, niech Cie poobserwuja. Zawsze to bezpieczniej.
 
Pisanko wez Ty wogole nigdzie nie chodz. Lez do wizyty plackiem. Bierz leki i sie nie stresuj. Ewentualnie jedz na IP, niech Cie poobserwuja. Zawsze to bezpieczniej.
Poczekam do jutra jeszcze. Jutro już nigdzie nie jade dzisiaj zrobiłam krew i odbiorę sobie w pon. Może to przez to.zatwardzenie :( ja nie wiem
 
Pisanka,podpisuje się pod każdym Słowem Fusun!! To nie jest dobry objaw i jak nie zwolnisz tempa, to to się będzie nasila. Na tym etapie żadnych takich twardnien mieć nie powinnaś. One sie nasilają od aktywności,a Ty ciągle gdzieś chodzisz. Polez kilka dni, lykaj leki i.zobaczysz różnicę. Nie bagatelizuj tego. Nie chcę Cię straszyć, ale uczulic na zwolnienie tempa. U mnie twardnienie pojawiło się koło 24tc i cały czas je mam, jest zdecydowanie lepiej, jak więcej odpoczywam.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisanka a masz dalej te zaparcia? Może spróbuj tej kawy z mlekiem sie napić. I wtedy zobaczysz różnice. A teraz do wizyty odpoczywaj
 
Pisanka a masz dalej te zaparcia? Może spróbuj tej kawy z mlekiem sie napić. I wtedy zobaczysz różnice. A teraz do wizyty odpoczywaj
No mam. Wcześniej się załatwialam chociaż trochę a teraz od 3-4 dni kompletnie nic. Czuje ze bolą mnie całe jelita...
A co do ruchu to naprawdę ja wyjdę tylko rano byłam ostatnio wtorek i środa na godzinę i tyle. I to pod blok :( a wszędzie samochodem jeżdżę :( potem do domu i leżenie do 14 czekam na m az wróci z pracy i do domu do siebie i potem już leżę. Wychodze z domu 2 razy w tygodniu :( nikt mi nie zalecał lezenia bo mówią ze mam chodzić i się trochę ruszac. Ale i tak leżę bardzo dużo. Bo caly tydzień prócz tuch 2 dni chodzę tylko do kibelka. Learka powiedziała ze nie musze leżeć mam nie chodzić po 3 h ale leżeć nie musze plackiem. Ciekaw co mój powie w poniedziałek.
 
reklama
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
Nikaaa witamy na świecie! !!! :* :)
Madzionga wytrzymaj jeszcze :* kciuki i buziaczki :*
TeQuila kciuki za dzidziusia

Sierpień

4: martka83- badania prenatalne 2 trymestru
4: Kajka*89- wizyta u gin prowadzącego ciążę


8: pisanka89- wizyta u endokrynologa
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: wszystkozajete - wizyta kontrolna u gin prowadzącego ciążę
10; mavi - badania prenatalne
10: Kajka*89 - badania prenatalne
16: Nikaaa - wizyta kontrolna po cc
17: ewelin86- badania prenatalne ll trymestru
25: Ewelin86- wizyta u gin prowadzącego ciążę
25: Kasia_Basia - połówkowe
27: TeQuila-badania prenatalne 2 trymestru
29: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać !!!
 
Do góry