reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny kciuki za wizytę.
Martka powodzenia ładnych widoków i miliona fot :) ja póki co miękki brzuch mam nawet w nocy sprawdzałam kilka razy ale nie pamiętam. Wiem ze na boku leżąć miałam miękki. I jak twardnieje poloze sie na bok to ejst miekki.Idę wypić wodę ze śliwek może coś mnie ruszy. Martka ja chcesz i możesz może zapytać lekarzą co mam robić. Biorę magnez acard Luteine nospe a i czytalam ze potas powinno się brać bo też może wywyoływac. No ale tak czy siak powodzenia :* o której wizyty?
 
reklama
Wypiłam Wode ze śliwek i trochę mnie ruszyło ale tylko trochę :( a od początku ciąży cieszyłam się ze mnie zaparcia nie mecza
 
Pisanka spróbuj tej kawy się napić. Ja pije pół na pół z mlekiem i naprawdę pomaga. A jak nie to inke może ona tez coś ruszy.
 
Pisanka spróbuj tej kawy się napić. Ja pije pół na pół z mlekiem i naprawdę pomaga. A jak nie to inke może ona tez coś ruszy.
Nie mam kawy nawet. Inke pije i nie pomaga :/ nic nie chce pomóc jakąś blokadę mam w tylku. Pojechała bym na ip ale tam mnie zostawia i dadzą nospe i nawet nie zbadają przez 5 dni. . Taki szpital mamy
 
Ostatnia edycja:
No mam. Wcześniej się załatwialam chociaż trochę a teraz od 3-4 dni kompletnie nic. Czuje ze bolą mnie całe jelita...
A co do ruchu to naprawdę ja wyjdę tylko rano byłam ostatnio wtorek i środa na godzinę i tyle. I to pod blok :( a wszędzie samochodem jeżdżę :( potem do domu i leżenie do 14 czekam na m az wróci z pracy i do domu do siebie i potem już leżę. Wychodze z domu 2 razy w tygodniu :( nikt mi nie zalecał lezenia bo mówią ze mam chodzić i się trochę ruszac. Ale i tak leżę bardzo dużo. Bo caly tydzień prócz tuch 2 dni chodzę tylko do kibelka. Learka powiedziała ze nie musze leżeć mam nie chodzić po 3 h ale leżeć nie musze plackiem. Ciekaw co mój powie w poniedziałek.
Pisanka, kurcze... Zadzwon do gina i spytaj sie czy mozesz czopki. Po jakiego sie meczysz...a te toksyny tez nie sa dobre w ciazy. Jeszcze Ci dojdzie do niedroznego jelita.
Ja ich uzywam i tam pisze ze w ciazy mozna. To sa takie musujace czopki, do pol godziny sie zalatwisz.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry