reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Widzisz...o tym nawet nie pomyslalam.
Dzieki za cenne rady[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie ma za co, polecam się na przyszłość :D
Ja też byłam zielona przy pierwszym dziecku, także nie martw się że nic nie wiesz, nauczysz się, jak ja ogarnęłam to każdy da radę :p a moje dziecko żyje i ma sie dobrze także twoje też da radę :p
 
Zjadłam śliwki. 6 kiwi...jogurt Activia....popilam woda i zaraz umre :) chyba mnie brzuch boli jak na @ nie wiem...albo to pachwiny i macica...
 
Zjadłam śliwki. 6 kiwi...jogurt Activia....popilam woda i zaraz umre :) chyba mnie brzuch boli jak na @ nie wiem...albo to pachwiny i macica...
Może brzuch Cie boli na sraczke z tego wszystkiego :D :D
Strawbelka - TeQuila dobrze mowi, musialabys warowac cala noc nad lozeczkiem , tez nie mam dzieci ,ale olsnilo mnie to ze przeciez jak w nocy nakryje sobie na buzie i co wtedy ? Spiworki sa bezpieczne zwlaszcza na noc :)
 
Może brzuch Cie boli na sraczke z tego wszystkiego :D :D
Strawbelka - TeQuila dobrze mowi, musialabys warowac cala noc nad lozeczkiem , tez nie mam dzieci ,ale olsnilo mnie to ze przeciez jak w nocy nakryje sobie na buzie i co wtedy ? Spiworki sa bezpieczne zwlaszcza na noc :)
Chciałabym mieć sraczke. ahh te ciążowe marzenia :)
 
Pisanka kup sobie czopki eva qu.
Naprawde rewelacja. Odrazu pojdziesz i Ci ulzy, a tak od tego jedzenia tylko gazy Ci beda dokuczac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak zapytam lekarza to kupię. Sama się boje. A już mogę zadzwonić bo jest za granicą. Kiwi zawsze ładnie dzialalo...czopka w dupe hmmm juz i z przodu załadowana i z tyłu xd
 
reklama
Do góry