reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Wszystko zajete- mi lekarz tez mowil, ze w szpitalu dadza mi to co juz biore w domu, plamilam 2 tyg. Najpierw mialam krwiaka, ktory sie oczyscil po 3 dniach (zywa, czerwona krew i mega duzo) potem plamienia brazowe... Bralam dupka, lutke, nospe i magnez. No i caly czas lezalam.
Oby i u Ciebie sie uspokoilo, trzymam kciuki!

Tequilla moge.sie zapytac jaki mialas wynik przeziernosci karkowej? Zdecydowalas sie na amnio?

Pisanko faktycznie malusi masz brzuszek jak na blizniaki i ten tc. Ale baaardzo zgrabniusi :-) po 20 tyg rosnie w zastraszajacym tempie

Nika nie sugeruj sie pomiarami usg. Moj synek w czw mial 2800, w ndz zaczelam rodzic, mialam usg mial niby 2600. A urodzil sie 2700 :-)
Pewnie juz odliczasz dni do spotkania?

Ktos pytal o balsamy, ja w ciazy uzywalam palmersa i w tamtej zero rozstepow i teraz tez poki co zero. Kupilam jeszcze oliwke z rosmana z babydream, fajny ma sklad i czasami na noc sie smaruje, ale czesciej siegam po palmersa.
 
reklama
Hej Brzusiowe Kobietki

Wszystkozajęte trzymamy za Ciebie i Małego Kropka kciuki i na pewno będzie wszystko dobrze musisz być dobrej myśli;)
ktoś pytał o balsamy i kremy, my używamy Biooil jest drogą oliwka ale jest sprawdzony i nie ma żadnych rozstępów po nim,super się sprawdzał wśród moich znajomych już MAM:)

Ja Lutinusa przyjmuję i stopniowo będę go zamieniać na Luteinę podjęzykową(na szczęście bo już mam serdecznie dość piekącej pochwy i ciągłego zmieniania wkładek na suche)
 
wszystkozajete tez uwazam, ze zrobiłas wszystko co moglas zrobic, lepiej czasem byc w domu, bo jednak szpital to duzo gorszy stres a tak jak piszesz- nic innego Ci nie podadzą. Jesli wszystko z kropkiem dobrze, to napewno ciaza sie utrzyma. Ja trzymam kciuki za was!!!!
 
Prowadząca kazała jechać na IP, czekam na męża i jadę zatem. Chociaż mam wrażenie, że ustało i boję się, że po usg znów będę krwawić.. Ale powiem Wam, że coraz bardziej mnie ta kobita wkurza (mój mąż od początku alergicznie na nią reaguje) i jeśli coś z tej ciąży będzie to jak najszybciej muszę innego gina znaleźć. Jest tak sucha w podejściu, że mam wrażenie, że ma mnie w dupie razem z tą ciążą. Kazała na IP jechać (broń boże do kliniki), ale potwierdziła jednocześnie, że poza pilnowaniem, że leże więcej nie zrobią.
 
Prowadząca kazała jechać na IP, czekam na męża i jadę zatem. Chociaż mam wrażenie, że ustało i boję się, że po usg znów będę krwawić.. Ale powiem Wam, że coraz bardziej mnie ta kobita wkurza (mój mąż od początku alergicznie na nią reaguje) i jeśli coś z tej ciąży będzie to jak najszybciej muszę innego gina znaleźć. Jest tak sucha w podejściu, że mam wrażenie, że ma mnie w dupie razem z tą ciążą. Kazała na IP jechać (broń boże do kliniki), ale potwierdziła jednocześnie, że poza pilnowaniem, że leże więcej nie zrobią.
Powiedz tam ze jestes po in vitro i zeby Cie delikatnie zbadali.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedz tam ze jestes po in vitro i zeby Cie delikatnie zbadali.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem, powiem. Z resztą to największy położniczo - ginekologiczny w Polsce chyba, o fachowość opieki się nie martwię, bo zwożą tu kobiety z całej Polski. Większość lekarzy z mojej kliniki ivf tam pracuje, w tym prowadząca i ta u której w pon byłam.
 
Zobaczymy jaka będzie odp z kliniki. Jak powie, że mam jechać do nich albo na IP (moja prowadząca z kliniki pracuje też w ICZMP gdzie jechałabym na izbę) to pojadę. Teraz jak o tym myślę to wyglada jak klasyczny okres u mnie. Dwa dni plamienia, potem krwawienie, pon i wt silniejsze trochę bóle podbrzusza + wzdęcia i dziś odpuszczają. Pozostaje mi wierzyć w kropkę - już pokazała, że jest silna. Przez głupia babę z apteki (nie dała mi pena do Purogenu i zaczęłam później) stymulacja mi się tak przesunęła, że mąż musiał nasienie mrozić (nie było go w PL), później transfer odwołany, wszystkie zarodki do mrożenia i crio. I jednak z podwójnego mrożenia zabiło serduszko to może i teraz da radę. Nie stresuje się juz tak jak w pon, bo wtedy na 100% byłam pewna, że poroniłam, a teraz mam jakąś nadzieję, chociaż sytuacja jest poważna.

Jesli bedziesz potrzebowała pomocy to radzę jechać do ProFamilia.
Każda osoba która tam pracuje ciepła i uśmiechnięta otoczyli mnie ogromna opieka i wsparciem czego bardzo wtedy potrzebowałam. Nie wolno lekceważyć żadnego plamienia, to że większość kobiet plami po zapłodnieniu in vitro i przez branie takich leków jak dziewczyny wymieniały, nie zwracaj uwagi tylko biegiem do lekarza zeby wszystko kontrolować. Nie chce Cie martwić ani straszyć bo trzeba być dobrej myśli! I mieć nadzieje!
Ale ja byłam w 6 tyg i 5 dniu ciąży poszłam na usg było serduszko (to był czwartek) plamilam w zasadzie od początku w niedziele o 5 rano pojechałam z Moim M do szpitala nie było serduszka Pojawiła sie krew i nic poza tym, żadnych boli podbrzusza [emoji17] przeżyłam koszmar [emoji17] minęły 2 tygodnie i jakoś sie zbieram w sobie powolutku. Wiem ze tak musiało być bo ja zrobiłam wszystko.
Czasem rzeczywiście nawet szpital nie pomoże bo jak dzidziuś jest chory "wadliwy" to organizm broni sie i chce za wszelka cenę odrzucic, wydalić go, dlatego czasem dobrze sie dzieje pomimo naszego rozczarowania, bólu...
Trzymaj sie !
Trzymam kciuki byś Ty i inne dziewczyny tego nie przechodziły co ja !
Wszystkiego dobrego!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W internecie znalazłam fajny artkuł na temat ciąży, przed i po i postanowiłam się podzielić :) co prawda mam już 2 dzieci ale noszę 3 :) więc sama szukam ciekawych porad i nowych doświdczeń związanych z macierzyństwem. A może korzystałyście już z usług douli?? jakieś wrażenia?
tu wrzucam link do artykułu Link do: Doula Czyli Wsparcie Młodej Matki | INTO Passion
To jakas reklama???
Bo na kazdy watek to wrzucasz.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry