reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

martka83 - opuchlizny są teraz głównie od upałów. Mnie się zaczęły mniej więcej od drugiego tygodnia czerwca. Lekarka mi powiedziała, że jeśli przechodzą po nocy, to jest ok i niestety będzie jeszcze gorzej. Jak są te upały to w zasadzie codziennie mam spuchniete stopy i dłonie. Dobrze jest w ciągu dnia nogi położyć w górę, wyżej niż serce, można moczyć w chłodnej wodzie. I w zasadzie tyle.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
martka83 - opuchlizny są teraz głównie od upałów. Mnie się zaczęły mniej więcej od drugiego tygodnia czerwca. Lekarka mi powiedziała, że jeśli przechodzą po nocy, to jest ok i niestety będzie jeszcze gorzej. Jak są te upały to w zasadzie codziennie mam spuchniete stopy i dłonie. Dobrze jest w ciągu dnia nogi położyć w górę, wyżej niż serce, można moczyć w chłodnej wodzie. I w zasadzie tyle.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
W pracy dziewczyny ustawiły mi dwa duze pudła, na których kilka razy trzymałam nogi w górze:) w domu tez trzymam, ale w sumie nic nie przechodzi. Tez myślę ze go przez upały
 
No tak, mnie też niewiele pomaga, ale może bez tego było by gorzej ;). Teraz też mam balerony zamiast stóp. Szczególnie prawa, bo mam na niej żylaki. A w ciąży jeszcze bardziej mi wyskoczyło.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie aplikowałam luteinę .
Przeraziłam się bo dużo krwi pozostało na palcu ...
Brzydko to wyglada [emoji53]
Oby to nic i jutro minęło [emoji58][emoji17]
Zwykle był brąz ..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KasiaAnna jak dzis? Jak nic sie nie zmieniło jedz di gina. może się podraznilas jak aplikowalas luteine?
Ja miałam często kawowe plamienia ale dr mówił ze od luteiny i mam się nie przejmowac. Były też brązowe. I ostatnio akurat dostałam jak jechalam na wizyte i sam zobaczył jak włożył wziernik. I zmiejszyl mi dawkę i w pon kończę z luteina.
 
w 15 :-) muszę suwaczka zrobić w końcu.

To myślę że jeszcze za wcześnie na ruchy jest.

Martka tez miałam takie śliczne nogi ale w trzecim trymestrze. Ale są upaly i to normalne. Mi w upaly dochodzily jeszcze krwawienia z nosa. Nieraz to z 5chusteczek mi przesiaklo krwią i dopiero przestalo lecieć:(
 
KasiaAnna aplikujesz tym aplikatorem? Jak tak to wyrzuć go w cholerę, widać od razu, że to musiał facet wymyślić ;) Często się zdarzają jakieś zadrapania a później panika, że plamienie z krwią, a to tylko mechaniczne uszkodzenie od tego plastiku.
 
Czytałam ze obrzęki są głównie w trzecim trymestrze, widać u mnie jest inaczej :) pojutrze ide na chrzciny, chyba w japonkach ;)

Martka, ja też tak miałam. To od pracy siedzącej. W zeszłym tygodniu byłam na zwolnieniu, pośmigałam trochę po mieście. Problem minął. Dodatkowo jeszcze miałam zaparcia, ktôre też się skończyły podczas aktywnego tygodnia.
Jaki wniosek: praca nie jest zdrowa [emoji1]
 
Dzień dobry :) ale dzisiaj będzie skwar :/
KasiaAnna jak ci nie mija idź do lekarza. Niech zobaczy co i jak.
Wszystkozajete ja używam Aplikatora już 4 mc nigdy nie miałam żadnych plamienia uplawow czy zapalenia. Pytałam lekarzy w klinice powiedzieli ze jeżeli ktoś umie to używać i nie skaleczyl się jeszvze ani razu nie ma żadnych przeciwwskazań i z.tego.co.pamietam chyba palcem aplikuje KasiaAnna :)

Co do opuchlizny ja jeszcze nic nie spuchlam...noszę jeszvze obrączki i pierścionki... Jak.zwykle.nic mi nie jest hahah aż wam czasem zazdroszczę tfu tfu :p
 
reklama
Lipiec bejbe :*
Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!
Czas leci!!!
:)
Nikaaa wytrwałości i siły :* już niedługo zobaczysz swojego malutkiego synka :*

TeQuila prosimy odezwij się! :(

LIPIEC
4: ewa651 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
4: pisanka89- wizyta u endokrynologa
5: Kinia83111- usg polowkowe!
5: martka83- wizyta u gin prowadzącej ciąże
6: truskawka89- wizyta pecherzykowa
7: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę
8: Hess - usg ciąży
8: MartiniM - usg połówkowe
11: Kasia_Basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Pisanka89- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: KasiaAnna - wizyta u gin prowadzącego ciążę
15: wszystkozajete - wizyta serduszkowa <3
17:N@t@li@89 - wizyta w nowej klinice i nowy plan dzialania
26: Ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
27: Nikaaa - cc <3 synek

Sierpień
8: pisanka89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
31: Ewunka - wizyta kontrolna przed rozpoczęciem stymulacji

Skontrolujcie kalendarz gdzie ktora dopisać 
 
Do góry