reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Też mi się wydaje ze to nijak się ma :) to musi dzidzia się pokazać :)
Wczoraj M się pytał babeczki w rejestracji kiedy płeć można poznać. Powiedziała ze ok 16 tc ale to nie koniecznie bo może tyłkiem się wypiac i nici z poznania kto w brzuchu siedzi :D
Noo. Nam jeden pisiolka pokazał w 12 tc, a drugi łaskawie pozwolił się podglądnąc ok 24 tc ;)
 
reklama
To ja napiszę [emoji3] pisałyście o tetnie malucha a płci, a wierzycie w określanie płci po zachciankach :p sprawdziło się u was? :-)

TeQuila
No dobrze dobrze bo ja dzisiaj nie mam siły za bardzo myśleć o czym pisać hehe.
Ja mam ochotę na słodycze i owoce i podobno to na dziewczynke. Mielone mi smakuja a pierś z kurczaka już nie więc w.sumie jem same owoce plus.kanapki czasem zupę ale jestem leniwa na gotowanie. Okaże się hehe :)
 
Mnie całkowicie odrzuciło od słodyczy a kocham je :p jadłabym tylko rzodkiewki, ogórki i pomidory, kanapki z koncentratem pomidorowym i cebulą i chłodnik na maślance, co będzie? Ufoludek :p

TeQuila
 
Mnie całkowicie odrzuciło od słodyczy a kocham je :p jadłabym tylko rzodkiewki, ogórki i pomidory, kanapki z koncentratem pomidorowym i cebulą i chłodnik na maślance, co będzie? Ufoludek :p

TeQuila
To ja raz mam.ochote tglko na ziemniaki z kefirem ( ostatnio czytałam że zawiera alkohol :errr::errr:) Raz.mialam.na pomidorowa i spagetti a tak.to jem kiwi codziennie :) czasem banana, ale ogólnie jestem wybredna strasznie i ciężko robić zakupy bo coś kupię a potem leży aż się zepsuje. No i orzechy jem i krakersy a po popcornie mnie mdlilo ale ze 3 tyg temu i boję się próbować znowu. Lody owocowe blee karmelicka.i czekoladowe jak nigdy nie lubiłam czekoladowych to bym zjadla. Owocowe w lodówce zalegają :sad:
 
reklama
Cały czas liczę na parke ale zobaczyny :p u.mnie czerwone już są za 14 zl/kg
Jak będą żółte to chyba kilo zjem na raz chociaż pewnie nie można :(
 
Do góry