reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Akurat zadzwoniła teściowa, więc szybka konsultacja z gin i zaleciła wysmarować migdał pastą do zębów parodontax (paw chciał wydostać się przy tym około 10 razy) i kupić w aptece szałwię na spirytusie albo wode utlenioną i tym płukać. We wtorek na wizycie zobaczy to moje gardło.
 
reklama
Akurat zadzwoniła teściowa, więc szybka konsultacja z gin i zaleciła wysmarować migdał pastą do zębów parodontax (paw chciał wydostać się przy tym około 10 razy) i kupić w aptece szałwię na spirytusie albo wode utlenioną i tym płukać. We wtorek na wizycie zobaczy to moje gardło.
To masz dobrze z teściową :) Mam nadzieję, że do wizyty pozbędziesz się tego świństwa
 
Szałwia kupiona, woda utleniona też. Dodatkowo zrobilam sobie kanapki z pomidorem i skroilam na to ząbek czosnku plus herbata z cytryną. Przeprowadzam zmasowany atak ;) nie wiem tylko czy koleżanki będą zadowolone bo dzisiaj mamy sie spotkać na urodzinowy soczek jednej z nich :)
 
20160528_104148.jpg

Pisanka prosze ;) nasze chlopaki zawsze byly ciut mniejsze niz mowila o tym ksiazka w danym tyg. Nadrobili z % po polowie ciazy.
 

Załączniki

  • 20160528_104148.jpg
    20160528_104148.jpg
    352,6 KB · Wyświetleń: 172
Czesia randka codziennie musi być :) Inaczej dzień stracony jak sama mówisz :D
Ale tak na poważnie to już mam tego dosyć. To jest takie męczące
Nie dziwie Ci sie. Az mi Cie zal biedulo:(
Osobiscie nie znam takich ekscesow w ciazy ale jakos specjalnie sie o nie nie prosilam i nie zaluje.
 
Martka 83 prosze Cie nic nie kombinuj z szalwia, mnie ginekologdzy w klinice uczulali od samego poczatku ciazy by unikac szalwi jak ognia, w kazdym razie mialam zabronione picie herbatek z dodatkim szalwii bo to zle wplywa na plody i oni tu twierdza w szwajcarii ze moze byc przyczyna poronienia.
 
reklama
Do góry