reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Foote - witaj i życzę powodzenia w staraniach o rodzeństwo :)

Kikifish87 - ciekawa jestem jak to że mną będzie. Mam nadzieję, że jakoś będę wyglądała :)
 
Dziewczyny, zaczynamy z mężem zastanawiać się nad nowym wózkiem dla młodego. Wiktor jeszcze korzysta ze swojego, bliźniaczego nie chcę, więc wchodzi w grę pojedyncza bryka. Tylko kwestia jakiej firmy wybrać, bebetto już nie chcę, jakoś mój model czyli solaris nie spełnił moich wymagań. Nie może być trzykołowy, musi mieć duże pompowane koła, być solidnym i stabilnym, mieć porządne amortyzatory i wygodnie się prowadzić. Jakieś pomysły?
 
Hess ja nie używałam niczego, miałam jakies próbki zajki ale to pare sztuk.. i nie mam rozstepow. To zależy od tego jak dużo przytyjesz i jak szybko. Ja przytyłam mało i po porodzie wróciłam prawie natychmiast do swojej wagi, a teraz powoli chudnę. Gorzej z piersiami - te się nie uchowały:-(
 
Witam Panie.
Mam do oddania (za koszt wysyłki) DUPHASTON 10mg (jedno całe opakowanie i drugie bez jednej tabl) term ważności do 2020r. LUTEINA 50mg (dopochwowa 20tabl) term ważności 2017r. oraz ESTROFEM 2mg (w opakowaniu brakuje tylko 3 tabl) term ważności 2018r. Jako,że Mój bobas jest już na świecie, zostały Mi te tabl po ciąży i szkoda,żeby się zmarnowały leżąc w apteczce, może akurat którejś przyszłej mamie się przyda. Proszę się odezwać na priv.
 
reklama
Do góry