reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sakatynka po tym co przeszłaś masz prawo się bać i denerwować. Ja też tak mam, nie umiem zapomnieć i tak na 100% cieszyć się ciążą, ciągle się czymś martwię. Mój mąż wyzwał mnie wczoraj od histeryczki:-D. Jutro mam wizytę usg i u prowadzącej ciążę i juz chodzę poddenerwowana czy wszystko jest ok. Bo ja walczę z upławami, biorę lutke i ona jeszcze bardziej powoduje jakies wycieki z pochwy:-( tym sie martwie najbardziej.
Ruchy dziecka jak dla mnie są fantastyczne. Czasami jak leżę to chcę brzuch rozwalić, uwielbiam to. Jak tylko jest zbyt długo cicho to go budzę żeby sprawdzić czy wszystko jest ok :tak:.
Jeśli chodzi o ból piersi to ja miałam je od początku i ciągle trwają tylko fakt nie są aż tak bardzo czułe jak wczesniej ale sutki zmieniły kolor są bardziej ciemne bo i ta obwoluta sutka jest dużo większą.

Kobitki które już są mamuśkami czy wy w ciąży spotkałyście się podwyższonym bialkiem crp?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dla mnie ruchy maleństwa też póki co są fantastyczne, nawet jak robi akrobacje w brzuchu lub wypina dupcie po jednej stronie brzucha. Dokuczliwe dla mnie jest i to mam już od 17 tc usick na lewe żebro, dr z prnatalnego wytłumaczyła mi że to moje jelita przesunięte ku górze i jak zjem nawet nie wielką porcję to dość mocno mnie ściska. Synuś odpuścił sobie pęcherz bo jeszcze ani razu nie wstałam w nocy.
Dziś chyba pozamawiam z allegro wyprawkę dla mnie do szpitala, koszulki mam 3, dokupię jeszcze szlafrok.

Mamusie czy taki zestaw to dobre rozwiązanie czy lepiej kupować osobno?
WYPRAWKA noworodka Mamy Gotowy Zestaw 22 SZT (5412633978) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Gizas ja bym kupowala osobno bo np jak dla mnie podklady bella mama byly niewygodne, duzo lepsze z campola, podklady bella panda za male i za cienkie, bella happy lepsze, butelek i smoczkow campolu nie znam, ja mam aventy. Mini sudocrem i bepanten pewnie dostaniesz w szpitalu jako gratisy, gruszka do noska u mnie sie nie sprawdza, lepsza frida, emolium bym na razie nie kupowala, mozesz sprobowac taniej ziajki, wiekszosc dzieci nie ma na nia uczulenia i ma ladna skore, dopiero jak beda problemy mozna przejsc na emolienty, mydlo do mycia zbedne na tym etapie, wystarczy plyn do wody, do wanienki itd.
 
Gizas proponuje osobno bo z doswiadczenia wiem ze polowa ci sie nie przyda zwroc uwage na nozyczki musza byc cieniutkie nie jestes w stanie nimi obciac paznokci:)
 
Gizas co prawda ja jestem na tym samym etapie co ty ale ja kupuje wszystko osobno. Tak się wzięłam że mamy naprawdę sporo.
Dzisiaj zamówiłam łóżeczko i materacyk przez allegro. Zostało mi pare ciuszków jakiś cieplejszych itp., kosmetyki, termometr, dla mnie 2 koszulę i reszty nie pamiętam :-D muszę zajrzeć do karteczki:-)
 
Cześć dziewczyny !
Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

Zobacz załącznik 699681Zobacz załącznik 699682Zobacz załącznik 699683Zobacz załącznik 699684
 
Dziewczyny, czy to nie "nasza" Olusia? Troll?? Nie chce mi się wierzyć. Chyba niektóre dziewczyny spotykały się z Nią w realu, czy się mylę?
 
Jeżeli to jest prawda to naprawdę szok. Przecież ona "przeżyła" z nami stymulację, punkcję, transfer, ciążę. Była bardzo aktywna, opisywała wizyty u lekarza, rozwój dzieci. Jeżeli faktycznie nie ma dzieci to poza wyobraźnią musi też mieć dużą wiedzę na wszystkie ww.tematy. Chyba nic nam nie podpadło co? Może poza tym, że chyba nie podzieliła się wrażeniami z porodu. Wspominała tylko, że miała jakieś komplikacje i że opowie, ale nie opowiedziała.
 
reklama
Ja tam w to nie wierze, ciężko mi wyobrazić sobie, że miałaby wymyślić całą ciążę łącznie z porodem, ostatnio nawet pisała coś dzieciakach.... Mi te informacje wyglądają na trolla, tym bardziej że zostały zamieszczone na wielu forach jednocześnie.
 
Do góry