reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Sykatynka skad pomysl, zeby doustna zastosowac dopochwowo? Przeciez moglas brac normalnie podjezykowo. Nie wiem jak bardzo sobie podraznilas, jak niewiele to rumianek, lactacyd pomaranczowy i bawelniane wkladki bella powinny pomoc. Przy wiekszych podraznieniach polecam krem z ziaji clotrimazol czy jakos tak.
 
reklama
Kasik, stąd pomysł ze mi kiedyś gin tak przepisał, mówił że podjezykowa można brac dopichwowo ale nie na odwrót. Dodatkowo poszukalam w necie i też znalazłam wiele informacji potwierdzających ze mozna. A wolałam tak niż podjezykowo bo ponoć podjezykowo wchłania się tylko 20%.... Nie jest to duże podrażnienia, ale wiecie ze w ciąży wszystko się wyolbrzymia....
 
Bardziej chodzi mi o to czy to wymaga konsultacji z lekarzem czy niekoniecznie (wizytę u lekarza mam we wtorek).... Już więcej nie będę stosować w ten sposób....
 
Sprawdziłam jeszcze ulotkę, tam też jest napisane ze doustnie lub dopochwowo.... Poobserwuje moze sytuację do popołudnia i skontaktuje się z lekarzem
 
Sakatynka nic nie rób na własną rękę zadzwon do lekarza i się dowiedz co zrobić. Chociaż wiem że te globulki dopochwowe clotrimazolum można brać bo w szpitalu jak leżałam to dziewczynie obok podawali ale lepiej zadzwoń i się dowiedz.

Pytanko mamuśki ile kompletów pościeli miałyście kupione dla dzidziusiów? My wczoraj kupiliśmy 2 komplety i nie wiem czy to na razie starczy czy jeszcze kupic z 1?
 
reklama
bunieczek - ja miałam i teraz tez będę miała 2 komplety pościeli - myślę, że to spokojnie starczy - jedna się pierze, druga używa.
Ja od początku używałam kołderki chociaż miałam lipcowe dziecko.

sykatynka - wszystko zależy od podrażnienia - jak piecze, swędzi lub boli to lepiej iść do gina, bo pewnie jakąś maść bądź globulki będą Ci potrzebne - a na własną rękę oczywiście nic nie bierz w ciąży. Na infekcje niestety jesteśmy w ciąży bardziej narażone niż normalnie i lepiej tego nie bagatelizować. Jak nie jesteś w stanie skontaktować się ze swoim lekarzem to przynajmniej idź do innego, a we wtorek skonsutujesz podleczony stan już u swojego.
 
Do góry