reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

18 tc to chyba za wcześnie na szkole rodzenia. Ja robiłam w 32 tc przez miesiąc i juz nie wszystko pamietam, kilka razy juz sprawdzałam na mailu nie ktore informacje ;-)Wydaje mi sie tez ze teraz jesteś na innym etapie ciazy a w szkole juz beda mowić o porodzie, skurczach, pielęgnacji, beda juz pewnie dziewczyny z brzuszkami etc
Ja w w 15 tc to myslalam o polowkowych, Nie mogłam sie doczekać kiedy zacznę szykować wyprawkę etc

Aisa79, ja sprzątam codziennie w razie czego chce wrócić do czystego mieszkania. W prawdzie moj M twierdzi ze ogarnie mieszkanie ale jakos nie bardzo mu wierze :p
Aa i wydaje mi sie ze cc sie wczesniej ustala , pytałaś ponownie co i jak?

Anulla@86 , a Ty juz zdecydowałaś o cc?
 
Ostatnia edycja:
reklama
liskka ja idę na wizyte w piątek to wtedy dogadam szczegółów, ale z m podjęliśmy decyzję o cc, boję się ale już doczekać się nie mogę- w końcu utulę swój mały, wyczekany cud :happy:
 
liskka, moja mała już dawno jest nisko, chociaż po brzuchu tego nie widzę. Mała już coraz mniej się rusza i zaczynam wariować, więc coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu o cc. Jutro też mam wizytę, na ok. 15.00. I wtedy zobaczę co lekarz na temat cc, bo powiedział, że termin jak coś będziemy ustalać w 39tc.

Aisa, maluchy coś nie nie pchają :) Im dobrze w brzuchu, a nam niekoniecznie ;-)

a co do szkoły rodzenia to też 18tc wydaje mi się za wcześnie. U mnie dopiero 1 szkoła przyjmuje po 24tc, a druga do której miałam chodzić to bym zaczynała w ok. 34tc. Omawianie porodu, pielęgnacji itd to lepiej nauczyć się przed porodem żeby cokolwiek zapamiętać :)
 
Ostatnia edycja:
calineczkaa - aż dziwne, miałam wrażenie, że przyszpitalne szkoły rodzenia są za darmo dla osób zameldowanych w Warszawie - czy po prostu odprowadzających składkę do Warszawy... jakoś miałam zakodowane w głowie, że to jest uregulowane prawnie... ale najwyraźniej się myliłam.
 
liskka, anulla kciukasy !! za majowe maluchy, jakoś im się nie śpieszy ale wcale im się nie dziwie:-p u mamusi w brzuszku najlepiej.

GizaS jaki wiosenny ten kalendarz:-) fajowy...

Aisa79 mówisz delikatne skurcze :eek:, żebyś nie wyprzedziła majówek:-p wszystko może się zdarzyć.

liskka skoro facet mowi ze posprząta, to posprząta a czy będzie musiał do tego celu wynająć ekipę czy teściową to już nie istotne:-D

Calina no ja tez myślałam o szkole rodzenia, ale to jeszcze dużo czasu....

Pani Jaworska witaj! gratulacje:-)
 
Ja powiem szczerze jestem juz zmęczona, jeszcze ta pogoda.... Czuje ze opadam z sił , opuchnięte nogi, ręce i na buzi juz tez taka wymęczona....
 
reklama
Do góry